“Příjemné prostředí, chutné jídlo”

Restaurace pod Pernštejnem
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemné a milé prostředí, chutná domácí česká kuchyně za standardně dobré ceny. Milá obsluha, děkujeme.

Poděkujte uživateli Petra K.

Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nejlepší jídlo za celý týden na Moravě. Takovej hovězí guláš za pár korun (136,-Kč) jsem dlouho nejedl. Bramborové knedlíky plněné úzeným taky výborné. Super posezení na zahrádce ve stínu. Určitě doporučujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli lukasr7777.
Recenzováno: 6. července 2020

Příjemné prostředí, "dog friendly", milá a rychlá obsluha. Jídlo bylo chutné, na nic si zde nehrají - dělají českou klasiku, hotovky i minutky.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli olibu2015.
Recenzováno: 4. září 2019

V této restauraci vaří dobře a na to, že je věčně plná návštěvníků hradu, obsluha je poměrně rychlá. Jediný kaz na kráse: neberou stravenky.

Poděkujte uživateli Lada R.
Recenzováno: 28. července 2019

Po krásné návštěvě hradu jsme zašli na oběd do této pěkné a útulné restaurace.Velký výběr a přívětivé ceny.Chutnalo nám,příjemná byla i obsluha.Doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Martina T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace pod Pernštejnem, si také prohlíželi

Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina

Strazek, Kraj Vysočina
Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Restaurace pod Pernštejnem? Sdílejte své zkušenosti!