TripAdvisor
Frýdlant nad Ostravicí
Hledat

“Jídlo, pití, bowling....”

Restaurace IMRVÉRE
Popis: Jsme jako malý bazárek. Svět plný vúní, chutí a zajímavých věcí, které na Vás dýchnou útulnou minulostí. Každý den pro Vás připravujeme poctivá česká, ale i světová jídla, která Vaše chuťové pohárky uspokojí. Vaříme pro Vás s největší péčí a vždy z čerstvých surovin od léty prověřených dodavatelů.
Recenzováno: 13. února 2019 prostřednictvím mobilu

Taková normální hospůdka, nenadchne, neurazí... Bowling by teda mohl být lepší. Ochutnali jsme jen pizzu (průměr) jiná jídla nám k bowlingu odmítli servírovat.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli bobanakidis.

Recenzováno: 1. února 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme s přítelem vyrazili na večeři do této restaurace. Z počátku vše naprosto v pořádku, obsloužil nás milý postarší pan u kterého jsme si následně objednali jak předkrm tak hlavní chod. Předkrm chuťově neměl chybu, vše v pořádku než k nám v půlce předkrmu přišla PRÁVĚ SLEČNA, která v rukou držela dva talíře s hlavními chody a stala tam před námi jako tvrdé Y, nechápali jsme a slečna se začala dívat stylem " Hoďte si to do krku ať Vám mohu položit teď hlavní chod, ktery tady držím"... Přítel ji tedy oznámil,že jsme tedy s dovolením ještě nedojedli ani předkrm a tedy jsme očekávali, že to odnese a nechá nás v klidu dojíst. No a reakce servírky?! " NO ALE UŽ JE TO HOTOVÉ. VÍTE CO JÁ VAM TO TADY POLOŽÍM" a ten její tón . Jeji vyjadřování, přístup k hostům, jednání s nimi, ignorování na opakované dotazy hostů. Jako vážně?... Talíře na naší OPAKOVANOU žádost odnesla a musela čekat až s dovolením dojime starter.. S prominutím blondýna, která se spletla v oboru!! Nehledě na to,že stůl vedle nás měl s touto blondýnkou taktéž problém. Ačkoliv jídlo bylo skvělé, tak moc nám svým chováním zkazila večer, že jsme dojedli, zaplatili a odcházeli jsme znechucení. Jezdíme tam často v létě a víme že TATO OSOBA, KTERÁ KAZÍ dojem restaurace je tam zřejmě stálice, majitel by se měl jooo zamyslet nad tím, kdo reprezentuje jméno jeho restaurace.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Andrea M.
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Senzační burger, příjemný podnik, rychla a milá obsluha. Mohli jsme podnik navštívit i s pejskem. Za me 5*, určitě se sam rádi vrátíme az budeme mít cestu kolem.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli 686terezas.
Recenzováno: 6. listopadu 2018

Bohužel musím tuto recenzi napsát, protože jsem zklamaná, po změně jídelního menu. Minulý týden jsme si objednali vepřovou panenku na grillu, kde měl být sýr parmezán. Místo parmezánu byl nastrouhaný obyčejný tvrdý sýr a to ještě na hrubém struhadle. Neříkali jsme k tomu nic asi paní kuchářka nebo kuchář neznají nové menu. U další návštěvy jsme si objednali pizza tono. byla to nejhorší pizza, kterou jsme jedli. Tuňák byl v tak malém množství, že jste ho museli hledát. Cibule téměř žádná. Pizza byla suchá a nedobrá. Cena pizzy 199Kč. Pán šéf by si to měl trochu hlídat. Tuto recenzi píšu abych ho informovala. Je dobré, aby to věděl.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Stay13618784157.
Recenzováno: 22. října 2018

Burgery jsou opravdu výborné, zajímavé variace stylové servírování.

Co se týče pizz, tak ty pokulhávají za kvalitou burgerů. Pokud si chcete zahrát bowling, čekejte tankodrom, zřejmě inspirace z českých zvlněných dálnic.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli hanakfilip.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace IMRVÉRE, si také prohlíželi

Čeladná, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurace IMRVÉRE? Sdílejte své zkušenosti!