TripAdvisor

“Naprostá spokojenost ”

Restaurace IMRVÉRE
Popis: Jsme jako malý bazárek. Svět plný vúní, chutí a zajímavých věcí, které na Vás dýchnou útulnou minulostí. Každý den pro Vás připravujeme poctivá česká, ale i světová jídla, která Vaše chuťové pohárky uspokojí. Vaříme pro Vás s největší péčí a vždy z čerstvých surovin od léty prověřených dodavatelů.
Recenzováno: 26. července 2019 prostřednictvím mobilu

Přišli jsme na oběd, dali si polední menu a muzeme jen doporucit. Obsluha milá, rychlá. Jídlo výborné. Psi vítáni.
Lukáš

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Lukas S.

Recenzováno: 5. června 2019

S rodinou jsme se tam zastavili po cestě z hor na večeři. Velmi útulná a stylová
restaurace. Objednali jsme si hamburgery každý jiný... byly vynikající. Měli jsme
štěstí, že byl volný stůl... bez rezervace návštěvu této restaurace nedoporučuji.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli vreskar.
Recenzováno: 7. května 2019

V restauraci jsme si vybraly polední menu - burger a byl výborný, jeden z nejlepších, co jsme kdy měly. K němu výborný salát coleslaw, který jsme ocenily mnohem více než hranolky, které obvykle bývají

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Michaela H.
Recenzováno: 23. března 2019

Vynikajicí zkušenost s jídlem i obsluhou, rádi se sem vracíme a mohu jen doporučit. Výborný domácí hamburger ve vlastní housce, včetně domácích hranolků a výborných dipů.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli rumkacka.
Recenzováno: 25. února 2019 prostřednictvím mobilu

Byla jsem v teto restauraci asi 3x na oběd a skoro pokaždé to byl boj, abychom si vůbec sedli. Vaří tu dobře a personál je celkem pohotový. Ale chodit tam během meníček je hazard :-) většinou jsme tam byli na trochu pracovním obědě a člověk neslyší moc vlastního slova, jak tam je plno a křik a halas. Za to dávám hvězdy dolů. Interiér by mohl být upravenější. Jinak dobré!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Nella K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace IMRVÉRE, si také prohlíželi

Čeladná, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurace IMRVÉRE? Sdílejte své zkušenosti!