“Doporučujeme”

Kavárna Ve Vile
Popis: Kavárna Ve Vile je Secesní kavárna pro vaše příjemné chvíle. V naší nabídce je například Káva pražená speciálně pro Kavárnu Domácí limonády zde vyráběné Točené pivo, velký výběr destilátů. Francouzská vína stáčená i lahvová, výběr českých a moravských vín 15 druhů koktejlů Cheesecaky, sladké pečivo, poháry Tousty, domácí paštika s topinkami Quiche (slané koláče) s kuřecím masem, žampiony a několika druhy sýrů. Připravíme pro vás: Oslavy, svatby Pracovní setkání Rauty a kompletní catering Rodinné i společenské večeře s vybraným menu Prostory Kavárny jsou vybaveny - kompletním profi audio ozvučením s mixem a možností připojení Dataprojektorem (i 3D) s vysokou svítivostí a velkým plátnem (3,5m)
Recenzováno: 25. října 2020

Skvělá kuchyně, krásné prostředí,vše promyšlené do detailu. Výborné domácí limonády, svíčková jako od maminky.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli tralexat.
Recenzováno: 26. července 2020

Děkujeme majitelům a personálu Ve Vile za přípravu a organizaci naší svatby. Byli jsme velice spokojeni. Vše bylo skvěle připraveno a raut byl fantastický - všechna jídla nám moc chutnala. Toto místo určitě doporučujeme i pro konání oslav a svateb. Nemá to chybu.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli 767hanak.
Recenzováno: 13. července 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné a rychle připravené, obsluha příjemná a ochotná, prostředí krásné i se zahrádkou. Určitě přijdeme zas!

Datum návštěvy: červenec 2020
3  Poděkujte uživateli I926ELlucies.
Recenzováno: 16. února 2020

Datum návštěvy: prosinec 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavárna Ve Vile, si také prohlíželi

Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Už jste navštívili Kavárna Ve Vile? Sdílejte své zkušenosti!