“Vždy veliká spokojenost”

Restaurace Hotel Vinice-Hnanice
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Bydlím ve Znojmě a když mám opravdu chuť na něco výborného tak Vinice Hnanice jsou jasná volba :) vždy se výborně najím ...

Poděkujte uživateli Kristyna H.

Recenzováno: 22. července 2018 prostřednictvím mobilu

Po svatebním večírku jsme zašli na oběd.
Měl jsem Kulajdu co byla vlažná a se studeným vejcem..bohužel, a se skořápkou coz se může stát i když by nemělo.
Při vydeji jídel si kuchař odkašlal přímo na talíř. Bohužel jsem to viděl, (naštěstí) nebylo pro nás.
Grilovaný losos s grilovanou zeleninou mě byl doporučen i když nebyl na jídelním lístku. Tady bych dal body nahoru.
Ale to co jsem dostal bylo hodno restaurace na vesnici..né takového podniku. Bohužel. Vše víc tmavší a zelenina na přepáleném oleji...a v něm to plavalo na talíři..čerstvá bylinka v zelenině, tak tu nehledejte.
Za mě zklamání..

Poděkujte uživateli Ladislav B.
Recenzováno: 24. června 2018

Na tuto restauraci jsme narazili celkem náhodou a zaujalo nás to zde natolik, že příště chceme využít i služeb hotelu. Z restaurace je opravdu krásný výhled do okolních vinic, obsluha s profesionálním a milým přístupem, jídlo velmi dobré.

Poděkujte uživateli JIRISAFAR_CZ.
Recenzováno: 9. května 2018

Nabízená jídla - česká klasika - guláš, svíčková - bohužel na průměrné úrovni , knedlíky oschlé. Pivo a limo bylo dobré; může tedy sloužit spíše jako zastávka k uhašení žízně s výhledem na vedlejší kostel :-))

1  Poděkujte uživateli hhuczalova.
Recenzováno: 1. dubna 2018

Restauraci jsme navštívili s manželkou na Zelený čtvrtek. Ihned po příchodu se nás ujal obsluhující personál a po celou dobu návštěvy byla obsluha perfektní. Manželka si objednala denní menu - hráškový krém s mátou, vařené vejce se špenátem a brambory, dezert pistáciová zmrzlina. Já jsem měl kulajdu a králičí sous-vide s bramborovo-lanýžovým pyré. Vše bylo velice chutné, porce veliké a kulajda svou úpravou předčila i kulajdu z Café Imperiál (pouze bych doporučil servírovat místo "grilovaného" vejce kulajdu se zastřeným vejcem). Prostředí restaurace je také velice příjemné a klidné.

Poděkujte uživateli Looky121.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Hotel Vinice-Hnanice, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace Hotel Vinice-Hnanice? Sdílejte své zkušenosti!