Recenzováno: 30. září 2020

Dostala jsem vánoční dárek "víkend pro dva" . Neměla jsem možnost vybrat si datum, co bych chtěla, jelikož doba koro-virová zasáhla a když jsem se vzpamatovala, mám dárek=poukaz, byl již můj termín obsazený. V ten termín co jsem měla odjezd, jsem již věděla, že bude škaredě. Rozhodovala jsem se, zda vůbec jet. Ale jeli jsme. Měla jsem obavy, co to bude za hotel, jestli není hodně starý a nebude typu ubytovna. K mému překvapení ubytování v hotelové části bylo moc pěkné. Nábytek byl pěkný, přesně podle fotografie. Sociální zařízení odděleno, dokonce WC na jedné straně a koupelna na druhé straně. Všude čisto. I šampus, který byl v nabídce poukazu, nám dali, bez upozornění na něj. Také se mi líbilo, jak mají vyřešenou snídani a která byla bohatá. A nakonec i počasí nám umožnilo jít ven, přestože bylo zamračeno, ale nepršelo. Bohužel jsme neměli tu možnost pohledu z výšky vysílače nebo kopců kolem. Ale přesto děkuji a tento hotel chce-li někdo navštívit doporučuji. A k personálu. Vždyť jsou to lidé a jako lidé reagujeme, protože není vždy všechno, tak jak bysme očekávali. A já děkuji i tomuto personálu, neboť konají svou práci, jak nejlíp umí a v podmínkách jaké mají.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli turistka1177.
Recenzováno: 12. února 2020

Nejvyšší hora Moravy, nejvýše položený hotel v Č R. Co ještě chtít víc? My jsme tam byli jen na jednu noc, ale celou dobu jsme měli nádherné počasí s perfektním dohledem. Pán, který tam provádí již mnoho let řekl, že to snad zažil jen párkrát.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli oldrichecler.
Recenzováno: 11. května 2019 prostřednictvím mobilu

Krasna příroda, ostatne jako všude v Jeseníkách, ale pokud cestujete se psem a jen uvažujete nad tím, že by jste si sedli do restaurace,tak na to rychle zapomeňte. V 21.stoleti jzakázán vstup se psem do horské restaurace takového typu,coz znamená interiér nádražní hospody...Inu sejděte zpátky dolů, dejte si lepší jídlo za polovicni cenu a vašemu čtyřnohemu kamarádovi přinesou i vodu.

Datum pobytu: květen 2019
2  Poděkujte uživateli 501pavelg.
Recenzováno: 18. dubna 2019

Cestovali jsme na Praděd a zavítali jsme do tamní restaurace. K našemu velkému zklamání jsme však zjistili, že jídlo které nám přinesli nebylo zdaleka srovnatelné množstvím dětské porci. Bylo to smutné se dívat, jak obsluha/kuchař/majitel šidí zákazníky. Šla jsem porci reklamovat. Dostala jsem přidáno. Jsem vyškolena do příště a budu vyžadovat, aby mi porci zvážili. To je jediný způsob jak můžete porci správně vyreklamovat. Příště již raději vyhledáme jinou restauraci ....

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli ZnalyCestovatel1992.
Recenzováno: 27. prosince 2018

7. 12. jsme došli do restaurace na Pradědu, která bývala vždycky fajn. Přestože jsme přišli před náporem hladových lidí (asi 11:20), byl obsluhující číšník pomalý (nápoje jsme dostali po 40 minutách) a když jsem mu to při placení řekla, reagoval velice neurvale (vy jako někam spěcháte? tak jste si měli dát něco na jídlo!). Velice mě to mrzí, ale příště raději Švýcárnu.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Zuzana N.