Booking.com
StayForLong
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 26. června 2019

V hotelové restauraci jsme se zastavili cestou z Pradědu a chtěli si dát oběd. Nečekali jsme žádný gurmánský zážitek, ale normální českou kuchyni. Dali jsme si klasický kuřecí řízek a hranolky. Řízek plaval v oleji a šlo přes něj vidět až na Praděd, jak byl tenký. Hranolky byly totálně přesmažené a nedali se pokousat. Malinovku, kterou jsem objednala dceři jsme nepili, protože sklenice byla špinavá a páchla po pivu, takže nejspíš nebyla kvalitně umytá po předchozím hostu. Za ceny, které tam mají je to totální průšvih. Celkově obrovské zklamání a rozhodně nikdy více.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 7. května 2019

Kuchyně kde by Zdenda koulel očima a držel hlavu v dlaních,tradiční hitparáda smažených sýrů a řízků s hranolkama.No dobře mají i nudličky a domácí kynuté knedlíky které jsou asi jediné regionální jídlo.Speciální čarodějnické meny byl kuřecí dráp na grilu-pečené stehno z pekáče,pak panenka s rýží,žabí stehýnka!Region proboha!!!Piva v nabídce region ale jídlo??Zkuste si najít kuchaře pane majiteli!!!

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Libor K.
Recenzováno: 8. dubna 2019

Dobře zařízený hotel s plným vybavením a skvělým servisem. Opakovaně jezdíme na zimní i letní dovolené. Nejvíce oceňujeme vybavenost wellness centra a kvalitu stravování, včetně servisu. Čistota a ochota je vždy samozřejmostí.

Tip ohledně pokoje: Možnost výběru výhledu na Praděd, či Petrovy kameny. Oboje doporučuji.
Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Tom K.
Recenzováno: 2. října 2018

Nebyli jsme zde ubytováni.
Sauna naprosto dokonalá. Recepce hotelu a recepce wellnes - velmi milí ochotní lidé.
Obsluha restaurace ovšem katastrofa.
Oběd výborný a v porovnání s okolím levný.
Ale restaurace zavírá v 22,30, ale jídlo (včetně polévky, poháru, toustu, ... ) objednáte jen do 19,30. Pak můžete jen pít a pojídat jen tyčinky, brambůrky nebo mandle.
Víno velmi nedobré (Lechotice, ale z maďarských hroznů a "divnou poločeskou" vinětou, svařili jsme.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Martina S.
Recenzováno: 3. prosince 2017

Hotel patřící do skupiny zatavoven Volareza, pro vojáky a takto to tady i vypadá. Všechno dotáhnuté jen na půl - chladná sauna, nemožnost objednat si jídlo po osmé hodině večer, nemožnost mít společný účet atd... Ochota personálu je výborná kromě recepce, při přihlašování jsem si připadal že je obtěžuji. Kvalita jídla v hotelové jídelně výborná , v obyčejné restauraci už horší, celý týden 5 stejných jídel. Jako podnikové rekreační zařízení OK ale ne pro hotelové hosty.

Datum pobytu: listopad 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Pavel K.