Chcete-li znát dostupnost, kontaktujte poskytovatele ubytování.
Jsou dostupné podobné hotely.
Zobrazit vše
Recenzováno: 18. července 2019

S rodinou jsme strávili týdenní pobyt v tomto horském hotelu a všem mohu vřele doporučit. Krásné prostředí, služby na úrovní, výborná kuchyně, milý a nápomocný personál. Hotel je vhodný pro rodiny s malými dětmi (možnost zapůjčení postýlky, dětské židličky s prostíráním v jídelně, nově otevřena hernička). Není nic, co bych vytkla.

Děkuji celému kolektivu zaměstnanců a vedení hotelu za krásnou dovolenou.

Jana s rodinou

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli JanaaH259.
Recenzováno: 26. června 2019

V hotelové restauraci jsme se zastavili cestou z Pradědu a chtěli si dát oběd. Nečekali jsme žádný gurmánský zážitek, ale normální českou kuchyni. Dali jsme si klasický kuřecí řízek a hranolky. Řízek plaval v oleji a šlo přes něj vidět až na Praděd, jak byl tenký. Hranolky byly totálně přesmažené a nedali se pokousat. Malinovku, kterou jsem objednala dceři jsme nepili, protože sklenice byla špinavá a páchla po pivu, takže nejspíš nebyla kvalitně umytá po předchozím hostu. Za ceny, které tam mají je to totální průšvih. Celkově obrovské zklamání a rozhodně nikdy více.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 7. května 2019

Kuchyně kde by Zdenda koulel očima a držel hlavu v dlaních,tradiční hitparáda smažených sýrů a řízků s hranolkama.No dobře mají i nudličky a domácí kynuté knedlíky které jsou asi jediné regionální jídlo.Speciální čarodějnické meny byl kuřecí dráp na grilu-pečené stehno z pekáče,pak panenka s rýží,žabí stehýnka!Region proboha!!!Piva v nabídce region ale jídlo??Zkuste si najít kuchaře pane majiteli!!!

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Libor K.
Recenzováno: 8. dubna 2019

Dobře zařízený hotel s plným vybavením a skvělým servisem. Opakovaně jezdíme na zimní i letní dovolené. Nejvíce oceňujeme vybavenost wellness centra a kvalitu stravování, včetně servisu. Čistota a ochota je vždy samozřejmostí.

Tip ohledně pokoje: Možnost výběru výhledu na Praděd, či Petrovy kameny. Oboje doporučuji.
Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Tom K.
Recenzováno: 2. října 2018

Nebyli jsme zde ubytováni.
Sauna naprosto dokonalá. Recepce hotelu a recepce wellnes - velmi milí ochotní lidé.
Obsluha restaurace ovšem katastrofa.
Oběd výborný a v porovnání s okolím levný.
Ale restaurace zavírá v 22,30, ale jídlo (včetně polévky, poháru, toustu, ... ) objednáte jen do 19,30. Pak můžete jen pít a pojídat jen tyčinky, brambůrky nebo mandle.
Víno velmi nedobré (Lechotice, ale z maďarských hroznů a "divnou poločeskou" vinětou, svařili jsme.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Martina S.