“Velmi chutné jídlo za bezvadné ceny”

Hotýlek U Kance
Popis: Stylová restaurace s rodinnou atmosférou a profesionálním servisem.
Popis: Stylová restaurace s rodinnou atmosférou a profesionálním servisem.
Recenzováno: 11. října 2020

V restauraci jsme se zastavili cestou na výlet do nedalekého Faunaparku. Vybrali jsme si ji zde na Trip advisoru ale velká očekávání jsme neměli, prostě jsme měli hlad. Restaurace vypadala spíše jako hospůdka s klasickými českými těžkými jídly. Velice milým překvapením bylo nejen menu a chování personálu ale především chutnost a lehkost jídla. Manžel si dal "klasiku" já jsem si ale vybrala grilovanou zeleninu s kozím sýrem. Musím říct, že jsem ještě nikdy nejedla tak dobře připravenou grilovanou zeleninu a návštěva v restauraci mě vlastně naučila jíst kozí sýr.

Poděkujte uživateli k_kristynka.

Recenzováno: 5. září 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi chutné jídlo krásně nazdobené, obsluha milá. Příjemné okolí.Dezert také neměl chybu.Doporučuju

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 463reg_nab.
Recenzováno: 21. února 2020 prostřednictvím mobilu

Vyborne jidlo, prijemna obsluha, prostredi tez hezke. Mohu jen doporucit. Radeji si, ale udelejte rezervacku :)

Datum návštěvy: únor 2020
2  Poděkujte uživateli josef_P_2186.
Recenzováno: 20. ledna 2020

Navšítili jsme pouze restauraci, při dvou návratech z lyžování. První dojem při vstupu - Slavnosti sněženek. Starší interiér s mysliveckou tématikou (nechápu do dnes to brnění), ale pořád s nějakým svým kouzlem. Při cestě na toalety (a asi do ubytování) už ale jiný svět - moderní, pěkné.

Co se jídla týče, tk to bylo super - chutné (výborné), ceny OK. Nedá se nic vytknout a jen pochválit. Trošku to kazila obsluha, která se na place pohybovala v tak nějak domácím úboru a nedá se říct, že by byla zrovna ochotná.

Opravdu bych zde byl zvědavý na nějaké zvěřinové hody, protože standardní jídlo bylo opravdu výborné a s ohledem na styl restaurace by to byl asi parádní zážitek (myšleno v dobrém).

Je fajn si odskočit do starší restaurace s tímto motivem a standardním jídlem. Není jich už moc. Ale že bychom toto vyhledávali se říct zase nedá :-).

Každopádně moc děkujeme, bylo to u vás fajn.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Komputek.
Recenzováno: 8. ledna 2020

Příjemná hospůdka,široká nabídka jídel výborné chuti ,kvality a přiměřené ceny.Sympatický a milý personál.Malý a hezký dětský koutek.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli milansosik.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotýlek U Kance, si také prohlíželi

Lipová-lázně, Olomoucký kraj

Ostružná, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Hotýlek U Kance? Sdílejte své zkušenosti!