“Arogantní a líný personál, průměrné jídlo, koncept závodní jídelny”

Pivnice ve Dvorci
Recenzováno: 3. října 2020

Idea pivnice, kde si zvolíte různé druhy piv je něco, co se hrubě neprotíná s realitou. Podnik asociuje návrat do 80.let. Jídlo si lze odnést ke stolu v režimu samoodběru, platbu za něj, ale nezrealizujete např. jako v IKEA na konci pásu, ale tác si musíte přenést k výčepu, kde je kasa. Při čekání na zaplacení se jde nelogicky ve směru zpět k samoodběru, na uvážlivý výběr piv není čas ( mě popoháněli s výběrem a argumentací, že za mnou stojí další lidi) a i kdyby byl, nikdo vám nabídku nevysvětlí, jen vás odbydou, že to přece máte napsané na tabuli. To je ale lepší případ, také vám výčepní může vynadat do debilů, že tam stojíte na jídlo špatně, nebo, že si na pult nemáte odkládat věci, což zákazník před námi nechtěl,jen byl mírně zmaten. Dojem z personálu je příšerný. Trochu cimrmanovský podnik, kam lezou lidi a obtěžují je. Kvalita jídla je průměrná,naše jídlo už navíc nebylo teplé.Podnik je ideální pro milovníky starých pořádků. Za mě jasný příklad jídelny, která zatím bohužel přežívá Covid restrikce i hospodářské ochlazení, ale přežít by neměla.

Poděkujte uživateli O5735JMromanh.

Recenzováno: 7. srpna 2020

V restauraci jsme byli s jídlem, pitím i obsluhou naprosto spokojeni. Pěkný přístup, jídlo chutné, čistota na výbornou.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli martinM7169JC.
Recenzováno: 29. prosince 2019

Personál arogantní, jídlo studené, spousta jídel neseděla dle nabídky. Místo houskových knedlíků byli kolínka, místo bramborové kaše- brambory. Paní co sloužila víkend na recepci nebyla věčně k dispozici. Měli jsme domluvené masáže na určitou hodinu a nebylo možné se dozvonit, čekali jsme předeveřma v mrazu asi 20 minut, než nás pustil dovnitř někdo z hotelu. Nakonec se paní na recepci vykecávala celou dobu u masérek. Když jsme se několikrát snažili z pivnice dovolat na recepci, nikdy nám to nevzala, museli jsme se dostavit osobně. V pivnici paní kuchařka u výdeje hotovek vrchol veškeré arogance. Lidi ji nestojí ani za pozdrav. Snídaně, které jsme měly zaplacené byly dost strohé. Na pokoji jsme neměli vůbec klid, furt nás budili štěkajíci psi v jiných pokojích. Postel rozvrzaná, zásuvka jen na jedné straně postele, chybí držáky na ručníky u umyvadla. Znovu už sem určitě nepojedeme.

Kladně hodnotím masérky, které byly moc milé a opravdu šikovné.
Využili jsme i welness, se kterým jsme byli také spokojeni.
Na pokoji bylo dost hygienických potřeb, včetně ručníku a osušek.
Pokoj byl čistý, bylo zde hodně úložného prostoru.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli nikola_511.
Recenzováno: 19. září 2018

Z venku je objekt krásně opravený, ale to je tak všechno z plusů. Prvním varováním bylo, že po 15,00 hod v sobotu na terase seděli asi 4 lidi, jinak pusto. Po dotazu zda si můžeme objednat něco k jídlu, bylo nám u výčepu řečeno, že až kolem 16,30!! Přitom personál v kuchyni byl, kuchařka hulila venku na dvorku u mrazáku. Po 16,30 tedy nám dovolili si něco dát. Z jídelního lístku jsme si vybrali "jelení gulášek s houbami a variací knedlíků" a pak to samé jen zda by druhá porce mohla být s opečenými bramborami. Servírka odešla a pak přinesla dvě porce jeleního guláše, jednu s 5 houskovými knedlíky a druhou s vařenými! bramborami. Ani v jedné porci nebyla ani stopa po nějaké houbě. Na dotaz co to má znamenat bylo odpovězeno, že jiné knedlíky došly a na zbytek řekla jen promiňte. Personál je neochotný, znuděný, kuchař nebo kuchařka asi občas bere sedativa, protože maso i guláš byli celkem fajn. Jinak vám na talíři přistane co je zrovna napadne, nebo spíš co zbyde. Zoufalá provozovna.

Datum návštěvy: září 2018
2  Poděkujte uživateli miladalunakova.
Recenzováno: 24. srpna 2018

Navštívíli jsme zdejší podnik, první nepříjemné překvapení je, že přes oběd do 16 hod. mají hotovky a NEOBSLUHUJÍ. Z hotovek jsme si nevybrali a tak čekáme skoro hodinu na normální provoz. Paní číčnice na nás z vysoka ... (šnek je její rychlejší bratr), za tu dobu jsme se dočkali jsme se 3 piv a šesti limonád, ale musíme si je objednat u výčepu. Po 16 hodině se musíme připomenout, aby nás obsloužily. Pro jistotu se kontroluji zda nemám na sobě inventární číslo. Ale naštestí přichází posila, dozvídáme se že burger na který jsme přijeli nebude, ale konečně se věci hnuly k lepšímu. ale i tak čekáme na jídlo téměř půl hodiny a to prosím jsme s nějakými štamgasty v hospodě sami.Až po návratu posily, ktrerá někam odešla se nám to nese. 2x tatarák, kančí kýta na smetaně s karlovarským knedlíkem a jehněčí ragů na bylinkách s rýží. Kromě tataráku, který bych si rád trochu dochutil jsme spokojení. Naše zkušenost je když narazíte za výčepem na zrzavou servírku tak se otočte ve dveřích, pokud je tu dlouhovlasá blondýnapak se dočkáte příjemné rychlé obsluhy. Jinak jídlo slušné, ale vzhledem k chování zrzky předražené a rozhodně mě zde již neuvidí.

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli JiriMB.

Už jste navštívili Pivnice ve Dvorci? Sdílejte své zkušenosti!