Recenzováno: 19. listopadu 2019

Pobyt byl velmi prijemny, vse skvele klaplo, personal vsude prijemny, pokoj cisty. Meli jsme balicek na 2noci, wellness neomezene,degustace, polopenze. Vyborne vari i obsluha fajn, skoda, ze se menu pro polopenzi opakuje min ty 2vecery, co jsme tam byli. ... tj asi 4 jidla ( hovezi, veprove, kureci , ryba.)..Bohuzel pokoje maji moc tenke zdi, vedle chrapajici host nas dost budil. Na to, ze pocasi bylo chladnejsi, topeni vypnute v pokoji bylo stale teplo.
Degustace... fabrika pro turisty, maji na vas hodinu, sice personal je dobre nauceny, ale chybi tomu vice vl zkusenosti. a srdce.. omacku okolo vina maji dobre naucenou, ale k prave jihomoravske degustaci to ma daleko.... chybi vylevka na vzorky, co nechceme pit, omyti sklenice.atd...
Resort je to fajn pro relax, ale je citit, ze je to fabrika na konference, jine akce, vino neni to Groo navic vl lahve jsou predrazene...
Kdo hleda relax uprostred prirody, supr volba, kdo je tu kvuli vinu a nadychani atmosfery, pak lepsi mala vinarstvi v okoli jich je dost.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Reynez.
Recenzováno: 29. října 2019

Byli jsme ubytování na jednu noc, po pročtení několika recenzí jsme z toho měli trochu obavy, ty se ale rozplynuly. Ubytování i strava výborné, personál v restauraci příjemný, jídlo perfektní, obsluha rychlá, stále se ptali, jestli něco nepotřebujeme. Slečny na recepci se opravdu ani neusmějí, ale jinak jsou příjemné. Ono také celý den opakovat pořád dokola to samé je už únavné a ani se nedivím, že na úsměvy nemají už náladu. Ubytováni jsme byli hned vedle recepce, takže žádný hluk z Retro Music Klubu, akorát zdi jsou trochu slabší a noční příchozí byli celkem hluční.

Tip ohledně pokoje: Pravděpodobně pokoje na Vinicí jsou klidnější, nedoporučujeme ubytování v blízkosti Retro Music Clubu.
Poděkujte uživateli Jana51743.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Do vinařství jsem se chtěla podívat již několik let a rezervaci sehnala čirou náhodou. Podle toho že mají pořád plno a ceny pokojů jsou u některých pokojů až kolem 4000,-, jsem předpokládala že půjde o “lepší” hotel pro náročnější klientelu. Po příjezdu byla šokována jak obrovský resort to je a kolik se tu pohybuje lidí.
Ač se slečny na recepci snažily sebevíc, před námi bylo při check-inu řada na téměř hodinu.
V restauraci se v podstatě bez rezervace nenajíte, i když jste hotel.host, naštěstí personál byl super milý a vyhověl nám s objednávkou na pokoj.
Absolutně nechápu koncept retro restaurace a proč je v areálu taneční klub? V areálu hraje pop-music radio a restaurace a bar jsou absolutně nevkusně zařízeny vzhledem k okolí. Kazí to celkový dojem jinak nádherného okolí a přitahuje zejména uřvané skupinky, které si tu z toho dělají zábavní park.
Náročnější klientelu tento resort podle mně neuspokojí - bohužel je z toho “masovka” a kvalita už poněkud pokulhává.

Poděkujte uživateli dorisempire.
Recenzováno: 6. října 2019

Krásné místo a skvělé jídlo dokázal neuvěřitelně zkazit přístup personálu. Obrovsky neochotný personál, který zapomíná, že zákazník je zákazník. Jednalo se o restauraci, kde jsou při tom ceny nastaveny dost vysoko tak by člověk čekal i odpovídající servis.
Nejdříve se po dotazu usadíme ve venkovní restauraci pod dotazu u servírky. Nicméně číšník nás odmítl obsloužit že tato část restaurace je uzavřena. Jiný stůl pro 16 lidí venku nebyl tak jsme šli dovnitř se žádostí ať nám spojí dva stoly. Bylo nám řečeno dost neobvykle, že si máme provést sami. Následně přišel číšník a opět arogantně nám vysvětlil, že si nemůžeme stoly spojovat a brát, židle od jiného stolu. Takže asi chtěl mít raději prázdné židle u jiného stolu než naše plné. Podotýkám, že všichni chtěli večeřet.
Tak arogantní chování jsem dosud neviděl....Při tom vše lze řešit s úsměvem.....

Poděkujte uživateli Musil_Tomas.
Recenzováno: 30. srpna 2019

Poprvé jsme zde byli v zimě a neodolali jsme a zkusili pobyt i v létě.
Jediné z čeho jsem zklamaná, že je k dispozici pouze jedna restaurace a tam jsou ceny dost vysoké, takže pokud zde večeříte a obědváte každý den v prodlouženém víkendu, stojí to dost peněz. Ale za tu cenu dostanete chutné jídlo. Půjčili jsme si tu elektro-kola a to bylo super, najeli jsme po okolí 60km - stojí to za to. V zimě jsme zase využili fajn wellness, kde je sauna i pára, bazén a vířivka. Letní bazén má krásný výhled do okolí, ale ta umělá tráva všude působí dost divně :D Někdy sem zase zajedeme :)

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Daniela P.