“Milé překvapení ”

Vinařství u Kapličky s.r.o.
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Je to sice trošku průmysl, ale kuchyně a servis výborný. Tradiční jídla v moderní úpravě. Skvělé zakončení procházky mezi vinicemi.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Mechiko.

Recenzováno: 29. listopadu 2019

Restauraci jsme navštívili dosud dvakrát a byli jsme v zásadě spokojení. Prostředí příjemné a poměrně klidné i přes to, že bývá v restauraci mnoho lidí. Pochvala patří obsluze, která zvládá výborně svou práci i při větší obsazenosti restaurace. Jídlo jako takové bylo chutné. Celkový dojem trochu pokazil studený tuňák a "opékané" brambory, které však byly smažené, nikoli pečené.

Poděkujte uživateli AndelkaF.
Recenzováno: 29. října 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali za ukazkovou obsluhu personálu restaurace,který je na vysoké úrovní a je důkazem toho,že i v dnešní době je zážitkem nejenom prostředí,dobré jidlo ale hlavně usměvavý,odborný a milý personál.moc dekujem .

Poděkujte uživateli Miluše D.
Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Zkusili jsme předkrmy i hlavní jídla a kuchař asi predtim dělal cukráře.
Carpacio z chobotnice bylo zalito extrémně sladkou omáčkou, která se nedala ani jist.
Dále jsme vyzkoušeli BBQ zebra a to jsme dostali místo žeber kus buňku na sladko a sladkou omáčkou, ktomu jsme dostali starý chleba a salat, který smrděl jak staré ponožky...:(, když jsme jídlo reklamovali, tak nám číšník rekl, ze to je tajný recept šéfkuchaře!!!
Ze jídlo je v naprostém pořádku.
Ceny vysoké, kvalita žádná, Personal arogantní a neochotny!
Dale jsme vyzkoušeli flank steak s tymianovymi brambory, které byli ve finále bramborové kousky z fritaku bez tymiánu.
Absolutne nedoporučuji.

Poděkujte uživateli 1verca.
Recenzováno: 18. září 2019

Dorazili jsme sem na páteční večeři na počest babiččiných narozenin. Gril byl narvaný k prasknutí a lidi čekali u východu na stůl. Ve sklepě kousek od našeho stolu začala krátce po našem příchodu hrát cimbálka, která vytvořila perfektní atmosféru. Burčák i víno bylo výborné a jídlo byl zážitek. Steaky byly jako máslo, skoro nebylo třeba kousat, maso z vepřového kolene odpadávalo od kosti. Tatarák byl také perfektně dochucený, carpaccio z chobotnice jakbysmet. No a tiramisu byla sladkou třešničkou za večeří. Jídla zde nejsou nijak levná, ale steak z hovězí svíčkové i s přílohou a omáčkou za 400 Kč mi nepřijde nijak předražený, i s ohledem na kvalitu. Odcházeli jsme úplně nacpaní a rádi se sem zase brzy vrátíme. Příště snad na celý víkend.

Poděkujte uživateli DoboGabri.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vinařství u Kapličky s.r.o., si také prohlíželi

Zaječí, Jihomoravský kraj
Lednice, Jihomoravský kraj

Lednice, Jihomoravský kraj
Velke Pavlovice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Vinařství u Kapličky s.r.o.? Sdílejte své zkušenosti!