Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Toto ubytovani jsme si vybrali ze dne na den díky Booking.com. Hotel je starší, avšak je velmi dobře udržován, pokoj byl útulný a čistý. Cena za noc pro 2os. byla 1054,-Kč, což bylo také velmi příjemné. Personál ochotný a milý. Tento hotel se nám velice líbil.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 192kl_rag.
Recenzováno: 5. června 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt jsme dostali k vanocum a uz jsme se tesili na relax. Vedeli jsme ze to nebude zadna hitparada a taky jsme k tomu podle toho tak pristupovali. Personal byl opravdu mily a vecne usmevavy. Pokoj sice maly ale clovek se zde jde akorat vyspat, ale super byl balkon, ktery byl snad u kazdeho pokoje. Bohuzel postele byli vazne tvrde az se nedalo skoro lezet na boku. Snidane formou bufetu proste klasicky vyber nic neocekavaneho a vecere taky prumer. Pro labuzniky to opravdu neni ale staci to. Kazdopdne wellness skvela zalezitost a oproti pokojum opravdu moderni a clovek se zrelaxuje. Pobyt je fajn pro cyklisty a nebo na vylety kdy je vsechno kousek takze za tei dny jsme byli na hluboky a v treboni. Oboje okolo pul hodiny cesty takze super.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Carolka98.
Recenzováno: 20. května 2019

Hotel Lucia je příjemný. Je zde velká snaha o postupnou rekonstrukci. Pokoj je menší, postele dost tvrdé. Koupelna "retro", ale čistá. V pokoji chybí pro zpříjemnění maličkosti -např. lepší lampička na čtení, lžíce na boty...Hodily by se dveře mezi pokojem a chodbičkou, z chodby byl dost velký hluk.Jsem zvyklá jezdit výtahem, ale v místním "retro" výtahu jsem měla trochu strach.Jídlo nám chutnalo, personál v celém hotelu má pochvalu-ochotní, milí lidé. Měli jsme v ceně pobytu neomezený vstup do wellness, ale hotel byl plný a wellness tím pádem také. Nebylo by možné si např. vířivku předem rezervovat? Trochu nás zarazilo, že hned při příjezdu nás paní recepční varovala, že vířivka má 40 stupňů a že tam radši nemáme chodit, že se tam nedávno nějaké paní udělalo špatně. V době našeho pobytu bylo nečekaně velmi chladné počasí, takže jsme byli moc rádi, že se v hotelu topilo (i když byl květen).

Tip ohledně pokoje: Určitě jsou klidnější pokoje s výhledem dozadu na soutok.
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Ivana L.
Recenzováno: 12. května 2019

Koncem dubna jsme absolvovali wellness pobyt v tomto hotelu. Pobyt jsme dostali jako dar. Jednání a rezervace termínu bylo naprosto v pořádku a rychlé. Zvenku vypadá hotel normálně. Docela nás zmátlo (a nebyli jsme jediní), že vchod do recepce (který je zboku a není na přímo z parkoviště vidět) nebyl nikde označen a tak jako první vstoupíte do restaurace, kde vás odkáží "za roh". Společné prostory a interiér hotelu vypadal moc pěkně. Pokus o modernizaci a sladění barev hodnotím kladně. Výtah už je trošku jiný liga - historický a kodrcák. Co se pokoje týká, malý (na přespání dostačující), ale opět drobné nedostatky:
- vypínání světel v čele postele nikde "u hlavy", ale člověk musel vstát z postele a zhasnout
- velice pěkně sladěná koupelna s toaletou, pěkné designové umyvadlo a pěkné zrcadlo, ale ve sprchovém koutě závěs (to už jsem dlouho nezažil)
- okna a dveře na balkon staré dřevěné neopravené, nečištěné (viz foto)
- balkon zvenku špinavý, pavučiny, okopaná zídka (opět viz foto)
- vzhledem k velikosti pokoje zde nebylo ani nic jako noční stolek

Co se restaurace, obsluhy a personálu týká:
- část restaurace pro polopenzi - na stolech nebyly ubrusy
- jídla ve várnicích nebyla nadepsána, takže člověk odhadoval, co si to asi tak má dát
- za celou dobu pobytu jsem se nedozvěděl, jestli si místo večeře na polopenzi můžeme vybrat z nějaké nabídky restauračních jídel
- personál ráno vypadal jako po celonočním tahu (bez úsměvu a vypadal spíše naštvaně)
- u snídaní se zrovna moc často nedoplňovalo, více-méně všechny dny to samé (vejce na tvrdo, párečky, kompotované ovoce, z automatu voda / jablečný džus / pomerančový džus (ale z koncentrátu), překvapilo mě, že nebylo máslo, ale margaríny... dále pak vločky, müsli, uzenina, sýry - prostě klasika... Chybělo mi čerstvé ovoce a zelenina
- při dotazu, jestli si můžeme poukaz na láhev vína vyměnit za 2 sklenice vína, tak není možné (nechápu proč...)
- za 4 noci nám byl pouze doplněn toaletní papír na pokoji, úklid (pokud nějaký byl) tak nebyl poznat

Wellness:
- zde tedy klobouk dolů, moc hezky zařízený, malý, útulný, ale opět - všude cedule, že kluzká podlaha (nejdou na podlahu nalepit nějaké protiskluzné pásky???)
- zvláštní je, že wellness je i pro veřejnost, ale paní recepční neví, jaká je obsazenost, nemá přehled, kdo tam jde a nejde... kde tedy veřejnost platí???

Souhrn:
Pokud vám stačí něco opravdu obyčejného, vyloženě jen na přespání a chcete ušetřit, pak to právě pro vás může být ten pravý hotel.

Pokud máte laťku posunutou trošku výš, chcete něco nadstandardního nebo nějaký zážitek (ať už z ubytování nebo z jídla), pak si raději připlaťte - tohle nebude to pravé pro vás...

Tip ohledně pokoje: Pozor na pokoje s okny na stranu, kde je hlavní parkoviště - jelikož jsou nad restaurací, ve 4. patře byla cítit zvenku kuchyň.
Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli David M.
Recenzováno: 7. května 2019

Nevíte kudy z nudy?Ubytování pohodové wellnes a pohoda naproti teče Radegast))Tak pohoda nejen pro pivaře,ale i rodiny s dětmi využijí nejen vířivku ale i okolí)Autem všude kousek a je proč tam jet.Používáte inline brusle tak supr-rovina

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli petrgre.