Krásný výlet bez davů!

V kombinací s písečnou pláží u rybníku Chmelař je tohle ideální celodenní výlet pro rodinu s malými... přečíst další informace

Recenzováno: 25. dubna 2020

965michaelak
Mělník, Česká republika

4 výsledky
Recenzováno: 25. dubna 2020

V kombinací s písečnou pláží u rybníku Chmelař je tohle ideální celodenní výlet pro rodinu s malými dětmi. Více info na blogu.

Datum zážitku: duben 2020
Poděkujte uživateli 3dmamablog.
Recenzováno: 12. března 2018

Zřícenina Helfenburg je usazená v lese na kopci, ale je to krásná procházka. Vybraly jsme si bohužel počasí, které bylo krásné, ale den předtím pršelo takže nás po cestě čekalo hodně bláta. Helfenburg je opravdu krásnou zříceninou a stojí za to se tam podívat. Vypadá opravdu majestátně a velmi zachovale. Cestou do Ostré jsme zříceninu viděly i z druhé strany a ten pohled je opravdu krásný.

Datum zážitku: březen 2018
1  Poděkujte uživateli 965michaelak.
Recenzováno: 9. dubna 2020 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: duben 2020