“Online objednavky neeeee!!!!!”

Panský dvůr 9, 411 45 Úštěk - Vnitřní Město
Rozsah cen: 12 US$ - 2 326 US$
Kuchyně: Pizza, Polévky
Popis: Naše pizzerie je situována v nejmenší památkové rezervaci České republiky, městečku Úštěk. Z barokního domu, postaveného v roce 1654, je romantická vyhlídka na Kalvárii Ostré. Nacházíme se vedle Pikartské věže, kde najdete slavné Muzeum Čertů. Jsme úzce specializováni na pizzu, z kterou máme 25 let zkušeností ze Seattlu, WA.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Tak sem si objednal pizzu online....po 75 minutach sem tam volal a řekly mi že jim to chodi hrozne pozde... pecka. Tak jsme si to objednali znovu po telefonu... a čekám uz dalsich 75 minut a ta pizza Nikde!!!!!!!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli michaeleZ2031NT.

Recenzováno: 4. srpna 2019

Příjemné prostředí, výborná kuchyně. Chuťová manna jsou pizzové rohlíčky - z pizzového těsta. Chutné k salátům či k pivu,ale i k vínu. Dělala jsem hned po návratu domů...mírně jsem se přiblížila. To byl Nej lahodnější objev tedy vč. kuřecí rolády v penzionu U Rychtářky.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Karla F.
Recenzováno: 8. července 2018

Do Úštěka jezdíme často už pár let, čas od času zajdeme i na pizzu, rádi se tam scházíme i s přáteli.Pizza je vždy skvělá a personál ochotný, prostředí je velmi příjemné. Nemáme žádnou špatnou zkušenost.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Pavlína K.
Recenzováno: 12. března 2018

Obsluha byla moc příjemná, prostředí velmi pěkné. Objednaly jsme si Žebráckou placku a potom ještě pizzu Bílá paní a Griffinova Kuřecí BBQ. Žebrácká placka byla výborná a myslím, že by nám bohatě stačila. Pizza byla velmi bohatá. Chutnala moc dobře. Všechny jídla byly připraveny hodně rychle.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli 965michaelak.
Recenzováno: 6. července 2017

Možnost najíst se hned vedle Muzea čertů. Rychlá objednávka. Pizza super, Velká pizza je opravdu velká :)

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Iva S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Panský dvůr 9, 411 45 Úštěk - Vnitřní Město, si také prohlíželi

Úštěk, Ústecký Kraj
Litoměřice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Panský dvůr 9, 411 45 Úštěk - Vnitřní Město? Sdílejte své zkušenosti!