“Spokojenost”

Motorest Štěpán
Recenzováno: 25. listopadu 2019

V době oběda bylo plno, přesto nás o sloužili velmi rychle. Meníčko vynikající (výběr ze 4 jídel). Sympatické je to, že polévka byla servírovaná v míse a každý host má možnost si nabrat, kolik sní. Všem doporučuji k návštěvě.

Poděkujte uživateli Radmila K.

Recenzováno: 5. října 2019 prostřednictvím mobilu

Měli jsme zde rodinnou oslavu. Obsluha byla vynikající, milá a rychlá. Jídlo bylo výborné a pestré. Moc se nám líbilo.

Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 25. července 2019

Za nějakých 300 korun jsme se dosyta najedli dva. Příjemná venkovní terasa, velké porce a poměrně chutné jídlo (typická motoresťácká kuchyně ale z kvalitních surovin), obsluha rychlá a příjemná. Není co vytknout :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli vercane.
Recenzováno: 22. prosince 2018

Zařízení, které mně vcelku příjemně překvapilo. I když první dojem jsem měl vcelku rozpačitý, vstup do objektu působí celkem stroze až lacině, a sociální zařízení by si zasluhovalo rekonstrukci i víc péče, konzumace byla bezproblémová a jídlo kvalitní. Snad trošku rozpačitě působil přístup části personálu, kdy bylo patrné, že má spíše zkušenosti s obsluhou hostů typu "pivo a párek" než servírováním vína či obsluhou společnosti s náročnějšími požadavky. Ale s trochou tolerance se to dalo akceptovat - a třeba tu zkušenost časem získají.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Jan L.
Recenzováno: 25. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

V neděli na oběd dobrá volba. Plno ovšem rychlá a příjemná obsluha. Jídlo chutné v krátkém čase. Mohu doporučit.

Datum návštěvy: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli 484rudaz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Motorest Štěpán, si také prohlíželi

Hradčovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Motorest Štěpán? Sdílejte své zkušenosti!