Recenzováno: 5. října 2020

Nadherne místo uprostřed ničeho. Wellness i vnitřní bazen bez chybičky, obzvlášť musím ocenit přístup personálu, který byl na všech úrovních velice příjemný. Na kuchyni by ovšem chtělo ještě zapracovat. Hvězdičku za to strhavat nebudu, jelikož ostatní služby byly nadstandardní i na 4 hvězdickovy hotel. Třešničkou na dortu byla čarodějna Masaz a slecne maserce ještě jednou tleskam.
Tak priste zase

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli 784vendulal.
Recenzováno: 29. srpna 2020

Resort Sobotín se skládá ze tří samostatných budov, zámeckého hotelu Klein, hotelu Sidonie a hotelu Josef. Hotel Klein je nádherně zrestaurovaný zámek s úžasným interiérem, v hotelu Sidonie je wellness a v hotelu Josef sportovní aktivity a restaurace. Všechny tři objekty jsou propojeny romantickými klenutými podzemními chodbami, takže pokud nechcete nebo pokud vám nepřeje počasí, nemusíte za celý pobyt vystrčit čumák. Pokud ale čumák vystrčit chcete, nabízí se zde mnoho zajímavých míst k návštěvě. Již sám zámecký park s jezerem a pískem vysypanými cestami je úchvatný. V blízkosti jsou Dlouhé Stráně, Ramzová, Kouty, Červenohorské sedlo, Velké Losiny a spousta dalších zajímavých míst. Náš tajný tip: Půjčte si v hotelu koloběžky a zajeďte si do blízkých Vernířovic podél krásné říčky Merty.
Bydleli jsme v hotelu Klein a musíme říci, že ač jsme navštívili již mnoho krásných hotelů u nás i v zahraničí, hotel Klein nám prostě učaroval. Cítíte se opravdu jako na zámku, pokoje jsou čisté a prostorné, zařízené v zámeckém stylu. Vše je dotaženo do nejmenšího detailu, což platí i o ostatních místech v resortu. V hotelu Klein je i zámecká restaurace Savarin a doporučujeme zde alespoň jednou za pobyt posnídat a povečeřet. Ochotný personál se vám zde bude věnovat, i kdyby měli restauraci otevřít jen kvůli vám.
A tím se dostáváme k personálu. Usměvavý, ochotný, snaží se splnit i ta nejneobvyklejší přání hostů. Už dlouho jsme se necítili tak příjemně jako zde.
Wellness je skvělé, nádherný bazén s čistou vodou, sauny, masáže.
Snídaně a večeře, pokud tedy zrovna nejíte v Savarinu, se podávají v hotelu Josef formou rautu, jídlo je skvělé, výběr velký, kuchař je šikovný a obsluha rychlá.
Určitě se sem ještě vrátíme.
Milena a Jiří Mejzlíkovi, pokoj Venus

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli JiriMejzlik.
Recenzováno: 14. července 2020

Naprosto neplánovaně jsme se rozhodli jet za rodinou do tohoto resortu. Ubytování jsme objednávali přímo přes recepci.
Při nedělním pozdním příjezdu (cca 20:30), nás hned v hale uvítal příjemný úsměv slečny recepční.
První co nás příjemně překvapilo byla spojovací chodba hotelů Sidonie a Josef, ve kterém probíhalo stravování.
Náš pokoj se nacházel v hotelu Sidonie. Jednalo se o pokoj číslo 7.
Při příchodu do restaurace hotelu Josef nás opět přivítal usměvavý personál. Jídlo bylo výborné, bohužel, vlivem našeho pozdního příjezdu, bylo studené, nicméně za to jsme si mohli sami. Jediné minus také vidím v otvírací době restaurace - do 21.hodin. Avšak zároveň to vykompenzoval vedlejší bowling bar, který také patří ke komplexu Sobotín, který má otevírací dobu do 24 hodin.

Pokoj jsme dostali podkrovní, to ale na celém efektu nic neměnilo. V koupelně jsme měli vanu i sprchu, což jsme s přítelem ocenili.
Signál wi - fi je všude silný a 100% funkční, s výjimkou spojovací chodby.
Na pokoji jsou zdarma k zapůjčení župany a pantofle.

Snídaně se podávají také formou rautu v restauraci Josef.
Oba rauty, jak snídaňový, tak večerní, jsou vždy bohaté a vybere si každý.

Navštívili jsme také wellness centrum, kde se nachází bazén a vířivka. Bazén jsme téměř 4 hodiny měli jen pro sebe. Hned pod bazénem se nachází bar, kde lze na čip, který dostanete u vchodu do Wellness centra, zakoupit alkoholické, i nealkoholické nápoje, svačinu a ovocný salát.
Jediné co bych vytkla je teplota vířivky - byla stejná jako bazén.

Nachází se zde i koutek pro děti a fitness.

Kavárna Sidi je též vynikající. Káva výborná a nejlepší byla Panna Cotta.

Byli jsme projít i zámecký park, který je krásně upraven.

Výhodu též vidím v možnosti psát vše na pokoj.

Zcela upřímně mohu říct, že se nám v úterý dopoledne nechtělo domů. Moc jsme si to užili a za cenu pobytu jsme byli nadmíru spokojeni. Jsme z oboru a tudíž jsme i dosti náročná klientela.
Tento resort však předčil naše očekávání a určitě se rádi přijedeme zase podívat.

Pokoj č. 7 - hotel Sidonie (12. - 14.7.2020)

Tip ohledně pokoje: Nádherný výhled z podkrovních pokojů.
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli klaudieh2017.
Recenzováno: 14. února 2020

Nepříjemná obsluha, hlavně na recepci, neuklizeno na pokoji, dítě musí zůstat samotné, pokud chce jít rodič do sauny...již nikdy více, za ty peníze katastrofa. Večer v devět všude zavřeno, není kde posedět.....

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli jujulolo622.
Recenzováno: 13. února 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s 14 měsíčním dítětem v bazénu a výřivce. Termály ve Velkých Losinách byli plné a zde jsme se dělili o hotelový bazén jen se třemi hosty. Servis byl dobrý, půjčili nám pro malého kruh a obsluha chodila pravidelně k bazénu. Jsme rádi, že jsme sem zavítali.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli 785zdenekc.