“Černá Studnice - vřele doporučuji”

Rozhledna Černá Studnice
Popis: Areál Černá studnice – místo pro skvěle strávený čas. Dokážeme Vám nabídnout plnohodnotný zážitek ve formě skvělé české a mezinárodní kuchyně, výšlapu na rozhlednu s velkolepým výhledem a všudy přítomné lesy s krásnou přírodou, kde objevíte naše malé arboretum. A co víc? Od 1. ledna 2019 došlo k výměně provozovatelů a od té doby areál začal vzkvétat - nová restaurace, výběh s Alapakama, dětské hřiště, zimní zahrada.. Nebyly jste od té doby u nás? Navštivte nás! Na Vaši návštěvu se bude těšit Tým Černá Studnice
Recenzováno: 10. října 2020

Úžasný gastronomický zážitek, milý personál a v kuchyni profesionál, který s jídlem kouzlí. Tři různá jídla a jedno lepší než druhé (třetí) :-)
Přijedeme zase :-)

Poděkujte uživateli 743mirkan.

Recenzováno: 14. září 2020 prostřednictvím mobilu

Moc hezká kamenná rozhledna s překrásným výhledem dokola.Vyžiti pro děti před rozhlednou, parkování je zdarma a vstupné na rozhledně je nízké.Moznost občerstvení přímo u rozhledny.

Poděkujte uživateli U8102TQjanak.
Recenzováno: 24. července 2020

U rozhledny krásné nové dětské hřiště a nově zrekonstruovaná restaurace, kde skvěle vaří. V areálu také chovají alpaky.

Poděkujte uživateli MartinArt1.
Recenzováno: 17. července 2019

Šla jsem pěšky z Nové vsi nad Nisou a několikrát zabloudila, jde se po červené, ovšem občas na nějaké křižovatce to zmizí. Stejně špatné značení je i na silnici, na kterou se vyjde z lesní cesty, nevíte na kterou stranu dál. Vstup na rozhlednu je 30 Kč. Je zde slušné občerstvení a pivo za solidní cenu. Dá se sem dojet i autem, parkování zdarma.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli alik1946.
Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné jahodové palačinky a jahodové mojito. Bezva obsluha, krásná příroda. Konečně to ožívá, výletníků plno.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli David P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rozhledna Černá Studnice, si také prohlíželi

Smržovka, Liberecký kraj
Lučany nad Nisou, Liberecký kraj

Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj

Už jste navštívili Rozhledna Černá Studnice? Sdílejte své zkušenosti!