Recenzováno: 5. října 2017

Celkově hodnotíme pobyt na výbornou. Malý, útulný pokojíček. Trochu nás zklamal, zabitý hmyz po celé stěně. Velice nás nadchlo wellnes centrum, masáže, zábaly i whirlpool. Opravdu sme si zde odpočinuli. :-) Personál celého hotelu, příjemný ochotný. Restaurace krásná, jednoduchá. Snídaně formou bufetu bohaté a chutné. Výběr ala carte je menší, ale za to výborná kvalita i chuť.
Rádi tento hotel navštívíme znovu.

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Katka1008.
Recenzováno: 11. září 2017

Na Pálavu jezdíme moc rádi a tentokrát jsme zvolili ubytování v hotelu Iris, přímo ve vinařské obci Pavlov. Ta se pyšní nejen svými krásnými výhledy na vodní nádrž Nové Mlýny přes místní kostel, ale také na opačnou stranu, na vápencový masiv s nejvyšším vrcholem Pálavy - Děvínem, se zříceninou gotického hradu Děvičky. Z venkovní terasy restaurace hotelu Iris si můžete za pěkného počasí užít výhled na tuto dominantu Pálavy.

Dostali jsme pokoj v přízemí hotelu, přímo vedle recepce, což nám nebylo moc příjemné, protože hned od rána jsme odtud slyšeli zvonit telefony a bylo tam rušno. Pokoj byl prostorný, s pěknou, docela velkou koupelnou se sprchovým koutem, vhodnou i pro vozíčkáře. Zařízení pokoje bylo standardní a odpovídalo třídě hotelu.

Vzhledem k tomu, že cena za ubytování je vysoká, snídaně v hotelu Iris pro nás byla spíše zklamáním. Jako bychom se v čase vrátili o mnoho let zpátky, jak s výběrem, tak i s kvalitou nabízených potravin a nápojů. Jeden druh nejlevnější šunky, džusy z prášku, málo ovoce atd. Personál téměř neviditelný.

Hotel je jinak z venku pěkný a jeho poloha v srdci obce Pavlov se spoustou vinných sklípků, lákajících k návštěvě, je moc příjemná. Nad hotelem najdete také stezku, která vede přímo k hradu. Parkoviště u hotelu je velmi malé, což může být problém při plné obsazenosti hotelu. Wellness jsme nevyzkoušeli, takže nemohu posoudit.

Tip ohledně pokoje: Pokoj v přízemí vedle recepce je hlučný a příjemné určitě nebudou ani pokoje přímo nad kuchyní.
Datum pobytu: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli LillyLo77.
Recenzováno: 26. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili z důvodu pěkně vypadající zahrádky, rozumného jídelního lístku a akceptováním platebních karet(což mi v 21.stoleti příjde jako standard). Po usazení nám byl dán jídelní lístek a ponechán čas si jej prohlédnout. Voda z citrónem neurazila, ale ani nenatchla. Oba pokrmy (Moravský vrabec a Pečená kachna) byly chutné a porce velké, což hodnotíme velmi kladně. Obsluha byla v naprostém pořádku, a když se nás obsluhující číšník zeptal na způsob platby, platili jsme platební kartou, a proto se nás
následně zeptal na spropitné, ketré se dávalo na platebním terminálu. Neměl jsme s tím jediný problém mu ho nedat. Proto za nás doporučuji každému, kdo se chce dobře najíst a napít v blízkém okolí.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli Láďa S.
Recenzováno: 16. srpna 2017

Ceny za ubytování jsou přemrštěné, za víc než 2000,- Kč za noc pokoje neodpovídají běžným standardům. Na pokoji není chladnička, vrzaly dveře na WC i na chodbu - naštěstí jich na pokoji víc nebylo. Zcela uvolněné " prkýnko" na WC, při použití WC se nadala přehlédnout centimetrová vrstva prachu za sklopným zrcadlem. O nuceném odvětrání koupelny by se dalo diskutovat - sice v koupelně je vypínač na zapnutí odvětrávání, ale že by se zapnutí něco dělo, tak to ne. Pochybuji, že odsávání je centrální a že po zapnutí se kdesi pod střechou rozběhne centrální větrák. Pokoje v 1.NP - v chodbách díky umístění technologie wellness a procedur nedýchatelný vzduch - asi to vše souvisí s nefungujícím nebo špatně fungujícím odvětrání. Snídaně byly velmi dobré, pěkný výběr ovoce. Dalešické pivo možná někomu chutná, ale na takovýto hotel bych čekal i možnost volby a vyhnout se tím chodit na jídlo někam jinam. Za mně už sem nikdy.

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli sumavagabreta.
Recenzováno: 24. července 2017

Příjemný týdenní pobyt, hotel jsme navštívili po delší době a byli jsme příjemně překvapeni. Byla rozšířena venkovní terasa s příjemným posezením v horkých letních dnech.Zaznamenali jsme vyšší kvalitu ve stravování,hovězí líčka a dalešické pivo
byly dobrou volbou. Obsluha na restauraci velmi příjemná, wellnes též, recepce hotelu
velmi ochotná a vstřícná.

Tip ohledně pokoje: Lepší je pokoj s výhledem na Nové Mlýny
Datum pobytu: červenec 2017