“Ohlédnutí za rokem 2019 v restauraci Graphic”

Hotel Graphic Nový Jičín
Recenzováno: 1. ledna 2020

Od své poslední recenze jsem byl v restauraci mnohokrát, ani to nejsem schopen spočítat. Jednak jsem využíval polední nabídky obědů v běžných pracovních dnech a o víkendech, ale i poslední den roku 2019 jsem svoji oblíbenou restauraci navšívil. Chtěl jsem se dobře a v klidu najíst a také jsem chtěl poděkovat všem, kteří se o mnoho takových jako jsem já starali a těšili nás svou pozorností po celý rok 2019. Nesnažím se, prosím, o žádné "oblbování" případných potenciálních návštěvníků restaurace nebo hotelu Graphic, ale zcela úpřimně říkám, že jsem byl s úrovní nabízených služeb po celý rok 2019 velmi spokojen. Vždy jsem si našel v jejich nabídce něco, co pro mě bylo i trošku neznámé. Zkrátka měl jsem nutkání ... a nikdy jsem nebyl zklamám. Přijďte nebo přijeďte, poznejte a vyzkoušejte. Jsem přesvědčen, že budete spokojeni. Já všem lidičkám restaurace Graphic moc děkuji a přeji jim v novém roce 2020 pevné zdraví, potřebné štěstí a životní pohodu. Vlado Novák

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli vladonov.

Recenzováno: 9. října 2019

S manželkou a synem jsme přišli na večeří , Jídlo bylo velice dobré a odcházeli jsme spokojeni jako vždy před tím .

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mojmir1.
Recenzováno: 10. května 2019

Když už doma nevíte co vařit, když v zaměstnání máte dostatek časového prostoru na chutný oběd, když chcete s přáteli, se svými blízkými strávit čas v příjemném prostředí restaurace u dobrého jídla, pití a kávy, tak doporučuji Hotel a restaurant Graphic v Novém Jičíně. Dovoluji si tvrdit, že za několik desítek návštěv v tomto zařízení jsme vždy byli spokojeni s kuchyní a servisem. Nám zkrátka chutná, je nám zde moc příjemně. Děkujeme všem, kteří se o tuto přátelskou atmosféru v podniku starají - tedy personál kuchyně, personál na place. Takže budete-li poblíž, neváhejte a sami poznejte ... přitom otevřeno je každý den v týdnu.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli vladonov.
Recenzováno: 30. prosince 2018

Již druhým rokem jsme navštívili restauraci Graphic v období "svatomartinských" hodů. Tato restaurace nás nikdy nezklamala a nebylo tomu ani letošního 8. listopadu. Husička a vše kolem ní bylo velmi příjemné, chutné, personál ochotný a pozorný … prostředí super. Ke všemu výborné červené víno Malbec a kávička, zkrátka příjemně prožitá doba pátečního obědu. Vždy se budeme do tohoto příjemného prostředí a s velmi dobrou kuchyní vracet. Panu kuchaři bychom dali pomyslné hvězdičky některé z kuchařských celebrit, ty ale nemáme, tak alespoň dáme "jedničku" s hvězdičkou. Vše dobré přeji a děkují Helena a Vladimír Novákovi

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli vladonov.
Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí je moc hezké, obsluha paráda , ale kvalita jídla si myslím hodně upadla. Menička se zde celkem nedají jist.

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli 386marcela_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Graphic Nový Jičín, si také prohlíželi

Starý Jičín, Nový Jičín

Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Hotel Graphic Nový Jičín? Sdílejte své zkušenosti!