“Burger k svátku”
Recenze Steak House

Steak House

Vše super jen ty kytičky na stolním prostírání naprosto rozbíjely dojem sladěného neotřelého interiéru.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 915radkah.

Recenzováno: 26. srpna 2020

Tuto restauraci jsme si vybrali podle hodnocení, byli jsme na pozní večeři po delším výletě a byli jsme milé překvapeni. Jídlo bylo výborné, konkrétně jsme si dali lososa s grilovanou zeleninou-sice jsme na jídlo trochu déle čekali , ale za to, interiér restaurantu je pěkný a obsluha slušná. Doporučujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Cestovatel1956.
Recenzováno: 23. října 2019

Znám tuto restauraci víc než 10 let a stále si drží vysokou úroveň. Četl jsem u jednoho recenzenta, že čekal 30 minut. V takové restauraci se nepočítá, že jídlo bude do 10-15 minut. Na to slouží fast food. Stojí zato počkat. Jídlo opravdu skvělé.

1  Poděkujte uživateli Zdeněk P.
Recenzováno: 9. září 2019

tomsailor45
8. 9. 2019
Vše bylo v pořádku, zaplatíme a děkujeme...od objednávky Vás už obsluhovala pouze jedna servírka, nikdo jiný, mohli jste kdykoliv sdělit Vaše námitky. Nic! Velká škoda, že jste osobně neřekl Vaše připomínky na místě. Osobně a HLAVNĚ na místě bychom Vás přesvedčili o originálních proprietách do TOM YUM polévky, kterou poctivě zakládáme, dle originálních receptur. Možná o recepturách, o kterých ani Vy pane SAILORE nevíte! Ale věříme, že jste ji asi někde jedl lépe. Dále bychom Vám osobně deklarovali dovoz hovězí roštěné a ukázali, jak ji zpracováváme na grilu. Sami by jste si mohli zkusit ji ugrilovat! Ale jen TICHO A DĚKUJI, zaplatíme.... Potom devastující recenze na všech fórech. Spíše Vaše recenze mi příjde podplacená a účelová. Zastavte se někdy pane Sailor na kávu a do očí si konečně promluivíme... Milí čtenáři, udělějte si obrázek sami a přijďte nás navštívit :)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tourist385022.
Recenzováno: 2. června 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem vybral pro náš sobotní oběd podle hodnocení zde na Tripadvisoru. A rozhodně jsme nelitovali. Profesionální obsluha, servis, moderní pohodlný interiér, výborné jídlo a musím zmínit excelentní fondant. Rozhodně doporučujeme.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli ivanczostrava.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Steak House, si také prohlíželi

Starý Jičín, Nový Jičín

Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Steak House? Sdílejte své zkušenosti!