Recenzováno: 22. listopadu 2019

Takhle nějak si představuji pohodový pobyt. Vynikající snídaně, čisté pokoje, vstřícný personál. Bazén byl po cestě moc fajn. Pobyt jsme si s dcerami velmi uzily a rady si ho někdy zopakujeme-a určitě i na delší dobu. Děkujeme

Poděkujte uživateli habrhana.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Děkuji za zprostředkování klidného pobytu, včetně doplňkových služeb. Na podněty reagoval vstřícně profesionální personál. Kuchyně zcela naplnila naše potřeby. Uvítali jsme i klidné okolí hotelu. Bez dalších připomínek.

Poděkujte uživateli cernypavel.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Minula navsteva perfektni, meli jsme pokoj v nove casti. Nyni jsme byly ubytovane v starsi casti, kde bylo spatne splachovani WC, ve sprchovem koutu neodtekala voda, nebyl doplnen toaletni papir, ani pokoj nebyl uklizen v dobe, kdy jsme byly pryc - cedulka na dverich byla.

Poděkujte uživateli baradvorackova.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Objektivně opravdu nemám co vytknout od čistoty, přes dobré parkování až po slušný ochotný a usměvavý personál. Dále cena v poměru s kvalitou je velmi rozumná a určitě jsem zde nebyl ubytován naposledy. Děkuji. S pozdravem T. Němec

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli nemec984.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Velká spokojenost po dobu celého procesu od poptávky až po samotný průběh na místě. Velmi kladně hodnoceno i zpětnou vazbou školených zaměstnanců. Budeme se těšit i na dvě další plánované školící iniciativy.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli pavelfrisch.