Recenzováno: 27. listopadu 2019

Ubytování v blízkosti zámku s rozlehlým zámeckým parkem bylo super, večerní předvánoční prohlídka památky úžasným zážitkem. Ubytování příjemné, snídaně luxusní, večeře servírované a chutné. Bezvadná sauna s ochlazovacím bazénkem a bazén s relaxačním prostorem. Spokojenost, rádi se vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Iva_v_Loucni.
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Dobrý den, děkujeme za milý zážitek z pobytu. Jediná výtka je k jídlu. V balíčku bylo 3 chodové menu, které bylo luxusní. Opravdu jsme si vychutnali každé sousto. Nicméně druhý den jsme objednávali z lístku a bohužel kvalita byla nesrovnatelně horší. Dýňová polévka naprosté zklamání, panenka v sezamu bohužel také neohromila a manžel si objednal krkovici s fazolkami, což bylo chutné, nicméně maso bylo v druhé (tlustší) půlce syrové, takže nemohl dojíst.

Co se týče ubytování, hodnotím velmi kladně. Jediná škoda je fakt, že v koupelně visí cedule, že pokud jsou ručníky vhozeny do sprchy, přeje si je klient vyprat. Nám je vyprali i přesto, že jsme to nepotřebovali. Škoda vlivu na životní prostředí, na které apelují v upozornění.

A závěrem bych chtěla nekonečně vychválit paní na recepci. Mít takto milou a usměvavou zaměstnankyni je snem všech zaměstnavatelů. Anglicky mluvila perfektně a ke všem se chovala vždy s absolutním nasazením a smyslem pro humor. Tato milá dáma nám celý pobyt nekonečně zpříjemnila.

Poděkujte uživateli petramA54IM.
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Pobyt v tomto hotelu byl velmi příjemný. Obsluha, dostačující výběr jídla, prostory ubytování i restaurace krásné. Snídaně přijatelná. Paní na recepci ochotně poradila na cokoli jsme se zeptali. Domeček knížete Alexandra je opravdu velmi romantický. Návštěva za to stála. Děkujeme...

Poděkujte uživateli aubi3.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Takhle nějak si představuji pohodový pobyt. Vynikající snídaně, čisté pokoje, vstřícný personál. Bazén byl po cestě moc fajn. Pobyt jsme si s dcerami velmi uzily a rady si ho někdy zopakujeme-a určitě i na delší dobu. Děkujeme

Poděkujte uživateli habrhana.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Děkuji za zprostředkování klidného pobytu, včetně doplňkových služeb. Na podněty reagoval vstřícně profesionální personál. Kuchyně zcela naplnila naše potřeby. Uvítali jsme i klidné okolí hotelu. Bez dalších připomínek.

Poděkujte uživateli cernypavel.