“...”

Hostinec Panský dům
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 9. října 2020

20 - minutové čekání než obsluha došla, abychom si mohli objednat aspoň nápoj. Nesympatická. Restaurace za mě jinak příjemná.

Poděkujte uživateli 898mumik.

Recenzováno: 26. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Podle názvu restaurace jsem čekal lepší úroveň, ale jinak jsme byli spokojeni. Obsluha dobrá, mohla by být příjemnější. Jídlo klasická kuchyně, dobré.
Pokud nebudete mít vysoká očekávání, tak budete spokojeni.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli czwebster.
Recenzováno: 7. února 2017 prostřednictvím mobilu

Zahulena paluše, extremne hruba obsluha, pan provozni řve na hosty, kdyz napr nevi, kde se nachazi zachod.. Odpad socialistickeho pohostinstvi

Very smoky place with rude personal.. extremely unapropriate for famillies

Datum návštěvy: únor 2017
2  Poděkujte uživateli murphy1231.
Recenzováno: 13. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Za slušné ceny výborné jídlo, domácí kuchyně, točená Kofola, Plzeň, pěkné posezení ve dvoře, rychlá obsluha i příprava jídel

Datum návštěvy: srpen 2016
5  Poděkujte uživateli Petr D.
Recenzováno: 29. července 2016

Restauraci Panský dvůr v Kunštátě mohu vřele doporučit i návštěvníkům s malými dětmi. Čistá, nekuřácká jídelna za lokálem, skvělý výběr jídel i dětských porcí, srozumitelný jídelníček. Pozorná, pohotová a vstřícná obsluha. Jídla čerstvě připravená, chutná a zbytečně nekomplikovaná. Měli jsme kuřecí řízky s různými a vždy dobrými přílohami z brambor a velké zážitky z "obyčejného" smaženého květáku nebo jablíček v županu a palačinek s čerstvými borůvkami.

Datum návštěvy: červenec 2016
3  Poděkujte uživateli altovabl.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec Panský dům, si také prohlíželi

Kunštát, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hostinec Panský dům? Sdílejte své zkušenosti!