“Velmi milá obsluha, jídlo chutné!”

Muj Svet Restaurant & Coffee
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívil náhodně, zrovna v čase, kdy se podává polední menu. Z nabídky jsem si vybral “Gordon Blue, bramborová kaše s wasabi, kompot” V hodnotě 130 CZK byla i polévka “Krém z červené řepy s jablky, křenem a krutony”. Polévka vypadala pěkně opticky, chuť mne trochu zklamala. Necítil jsem křen ani jablka. Byla ale jedlá! Gordon s kaší a domácím chutným jablkovým kompotem byl velmi ucházející. Gordon obrovský s pořádnou sýrovou náplní.

Obsluha velmi velmi milá!!!

Poděkujte uživateli tiborb146.

Recenzováno: 12. července 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme si s ridinou zašli na doporučení známých do teto restaurace Muj Svet. Prostředí příjemné- u andelskeho stromu prani a nadeje. Avsak po úvodní bezprobkemoveho objednani piti přišlo hodinové cekani na standardní jidla - tedy žádné speciální přání, ani minutky. A to nam po 45 minitach servirka rekla, ze jsme toto meli čekat ! A ještě k tomu byli pred námi obslouzeni 3 jiné skupiny zákazníků, kteří prisli az po nás ! Omluva sice byla, avsak snaha se dovolat nejakeho odpovědného vedoucího nulová a nabídka personalu na kompenzaci dlouhé doby čekání bezplatnym dezertem nebyla splněna ( to vsak nebylo nasim cilem) . A zaver naseho obedu, kdy nás personal ani pri odchodu nepozdravil dovršilo dnesni absolutni neprofesionalitu personalu. Tedy restaurace s dobrym jidlem, ale dnes se zcela neprofesionální obsluhou. Tedy namet na pana majitele, aby si sjednal poradek.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli ondra20017.
Recenzováno: 7. července 2020

Vse bylo perfektni, jidlo vynikajici, obsluha prijemna a rychla. Muzeme jen doporucit ,urcite nejlepsi restaurace v okolí. Pouzivaji i lokalni suroviny

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Traveller7t.
Recenzováno: 7. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Vracím se sem po roce a opět nás jídlo nezklamalo. Určitě nejlepší místo, kam na jidlo v Kopřivnici. Mnohokrát doporučuji

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 359marekp.
Recenzováno: 17. listopadu 2019

Zde jsem byl asi 3x. Projel jsem Čechy docela křížem krážem, ale tohle bylo bohužel negativně zajímavý. Co se týče kvality jídla, tak to je na 1čku jako ve škole. Opravdu moc dobrý. A obsluha dobrá. Ale co se týče designu, tak ikdyz je to zánovní a moderní restaurace, což láká zákazníky, tak je to až moc moc přeplácaný. Připadal jsem si jak v ňákym ženským pokoji pošahaný holky a bylo mi tam vždy až nepříjemně. Furt mě to vše okolo znervózňovalo a pozoroval jsem to se zaujetím a přál si, ať jsem už pryč, ať jsem už doma. Zážitek z jídla byl hned pryč. Tohle do restaurace opravdu nepatří, nikdy a nikde. Tohle majitel (zřejmě majitelka) může mít třeba doma, ale nikoho s tím nesmí otravovat. K tomu za lehce vyšší ceny. Je tam toho tolik, že mě jako kluka to přímo odpuzuje. A to jsem z mých výletů a návštěv už něco viděl. Kdyby bylo v Kopřivnici více kvalitních kvalitních, moderních a hezkých restaurací, chodím vždy jinam a ne sem. Bohužel to nebyla moje volba jít do této restaurace. Ale už chodíme jen do Penzionu Pod bílou horou. To je opak tohoto kýče. Kdyby existovala cena největšího kýče, tak tahle restaurace vyhraje s velkým náskokem. Dal bych třeba i 5,ale protože hodnotím vše, musím dát 3 (či horší). Ale pro lidi, zřejmě ženský, co si chtějí hrát na hogo fogo a dávat fotky na facebook a instagram, ať sem tedy chodí. Ale já sem už nepáchnu.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Václav Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muj Svet Restaurant & Coffee, si také prohlíželi

Hukvaldy, Moravskoslezský kraj
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Muj Svet Restaurant & Coffee? Sdílejte své zkušenosti!