“Samoobslužná kavárna s výbornou kávou”

Cafe Dientzenhofer
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná káva v krásném prostředí. V letních měsících se dá sedět i na zahrádce.

Mínusy: předražené ceny za zákusky a skleničku vína. To už v Praze je levněji.
Špatné je, že i když jste jediný host kavárny, prostě si to kafe přinesete ke stolku sám a taky si to použité nádobí odnesete k pultu zpět.
Chápu to při vytíženosti personálu, což se zas tak neděje.
Personál je průměrný. Záleží na koho máte štěstí. Zda na zmatenou brigádnici, anebo koho ta práce opravdu baví a je schopen vám erudovaně odpovědět na dotazy ohledně kávy a prodeje ostatního zboží.

Před 2 lety tam bylo lépe...

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Markéta M.
lenkaFikr, Vlastník v zařízení Cafe Dientzenhofer, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. února 2020

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že vám naše kávu chutná. Naše ceny odpovídají kvalitě surovin a řemeslné práci, kterou naše cukrářka odvádí. Kavárna je koncipovaná bez obsluhy. V letních měsících je tu opravdu rušno a tento systém se osvědčil. Většina našich zákazníků jej přijala a nikterak jim nevadí. Pakliže vám naše brigádničky nebyly schopny zodpovědět všechny vaše otázky, velmi se omlouváme. Zapracujeme na tom.

Lenka

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné místo pro kávu. Mají více zakusků a občas i bezlepkové. Velký výběr kávy a možnosti nakoupit si domu od piva kávy a vynikajících a především velmi kvalitních čokolád! Prostorné místo pro hraní dětí.

Poděkujte uživateli Ondrej C.

Krásný den,

děkujeme vám za skvělé hodnocení naší kavárny. Velmi nás těší, že vaše milá slova. Ano, našim malým zákazníkům se snažíme dopřát také jen to nejlepší :)

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Doporučuji, domácí lokální produkty, zákusky, sirupy, čaje, kapky a jiné. Výborná káva a skvělá obsluha.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Simona Marie D.

Krásný den,

děkujeme za návštěvu naší kavárny a velmi milá slova. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena a budeme se na vás opět těšit!

Recenzováno: 11. září 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné místo hned pod broumovkým klášterem. Skvělá káva, výborné zákusky a mnoho dalšího. Jedná se sice o samoobsluhu, ale myslím že to ničemu nevadí ...

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli valtis_05.
lenkaFikr, Vlastník v zařízení Cafe Dientzenhofer, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2019

Krásný den,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi potěšilo. Budeme se opět těšit na Vaši návštěvu.

S přáním příjemného zbytku dne.

L. F.

Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající místo resp. hezké prostředí, skvělá espresso i espressotonik, nabídka lokálních produktů. Jediný diskomfort je chybějící obsluha ( objednávky a platba u pultu ), jinak super.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Katu159.

děkujeme vám za milou recenzi naší kavárny. Jsme velmi rádi, že jste u nás byla spokojena.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Dientzenhofer, si také prohlíželi

Broumov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Cafe Dientzenhofer? Sdílejte své zkušenosti!