Recenzováno: 28. října 2019

Od objednání až po odjezd bez chyby. Příjemný a ochotný personál, čisté prostorné pokoje, wellness s výhledem, vynikající kuchyně, klidné prostředí, perfektní lokalita. Nebyli jsme ani poprvé ani naposled.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli VeronikaPraha.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Krásný areál hotelu a zahrady, ale myslím, že spoustu věcí by se dala vylepšit; absence fénu v pokoji Congress (lze zapůjčit), snídaně jen do 9 hod ve všední dny (proč ?, o víkendu do 10 hod lze), poplatek za bazén je už v hotelu takové kategorie neobvyklý, jsem zvyklá v hotelu s bazénem třeba plavat před snídani a poté večer a nemusí to být zrovna celou hodinu, možná by stačilo rozdělit platby na půl hodiny, když už ten poplatek musí být... V pokojích Congress - byť jsou krásné - je nepříjemné, že nelze nechat na noc otevřený balkón, jelikož pokoj je v úrovni zahrady, musí být celou noc zapnuta klimatizace, pokud je horko. Úklid na pokoji nebyl prováděn každý den.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 301martinak.
Recenzováno: 22. července 2018

Od objednani pobytu, pres prichod na recepci az po odjezd bych tezko hledala hotel nebo ubytovani, kde se citite tak dobre. Meli jsme stesti?na klidne sousedy , v celem hotelu - prvorepublikove vile i v depandaci si uzivate klidnou atmosferu, snidane jsou skvele, vari zde vyborne- dali jsme si vzdy neco mensiho k pivu a dortiky jsou ke kave take jedinecne.
Vsude je cisto, vse je promyslene- vkusne a prakticke.wellnes centrum bylo zavreno- nemohu hodnotit, ale zvenku vypadalo dobre.
Pobyli jsme jen kratce, ale doporucuji a urcite bychom volili znovu.

Tip ohledně pokoje: Depandance jsou klidne, ciste - pokud neni volno v hotelu, zadny strach- je to zde take velmi prijemne.
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli 94ptetras.
Recenzováno: 30. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Vyzkoušeli jsme hotel na jednu pouze kvůli prostředí, které na obrázcích vypadá nádherně. Byli jsme naprosto spokojeni. Výborná restaurace, ubytování, personál. Jistě doporucime hotel dalším návštěvníkům.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli romanr406.
Recenzováno: 11. března 2018

V hotelu jsme strávili krásné 4 dny na konci února 2018 a byli velmi spokojeni se vším. Vnější prostředí hotelu (zahrada) je krásné, i když jsme to v únoru nemohli zcela ocenit, pokoj prostorný a čistý, úklid - to vše nadstandardní, hotelový personál fantastický, velmi profesionální a ochotný. Jídlo vynikající za přijatelné ceny. Wellness centrum je velmi příjemné a nabízí skutečný relax. Vřele doporučujeme!

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli plotter009.