Recenzováno: 9. listopadu 2019

Velmi ochotný a příjemný personál,čistota na pokojích, výborná kuchyně,super pobyt ve vnitřních bazénech hlavně z toho důvodu, že mimo sezónu je tam méně lidí.Jediná nepříjemná zkušenost je pořádání kolektivních akcí, konferencí,prezentací zboží a podobně- většinou od čtvrtka do neděle.
Tento hotel jsme navštívili již 5x a opět se tam vypravíme, překonáme nepříjemnosti dopravy z Prahy po dálnici D-1. Ten pobyt za to stojí. NEGATIVA :Opravdu nepříjemní jsou ti brouci na balkoně. Větrat se dá pouze oknem, protože v balkonových dveřích chybí síťka proti hmyzu. Tím je pobyt na balkonech téměř vyloučený.Brouci vlezou všade a jsou odporní..

Tip ohledně pokoje: každý pokoj v 1. patře s výhledem na parkovište je na dobré úrovni.
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli PavlaHolubovaPraha.
Recenzováno: 5. září 2019

Pokoje pěkné a čisté, dostatek prostoru. Jídlo podprůměrné. Okolí hotelu nutně potřebuje rekonstrukci, zklamala nás studená voda ve venkovním bazénu, mizerný venkovní stánek s občerstvením a naprosto nepoužitelný tobogán, venku jsme tedy skoro nebyli ani v teplém počasí. Vnitřní bazény jsou naopak parádní, to nám zachránilo ucházející pocit z dovolené. ok je i wellness, mohl by být větší tobogán pro děti vevnitř. Doporučuji na prodloužený víkend v chladnějších měsících, to může být super. Jen neočekávat gastronomické zážitky 4hv.hotelu.

Tip ohledně pokoje: pokoje standard naprosto dostačují 4čl.rodině.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli ivonavelichova.
Recenzováno: 30. srpna 2019

Cena za pobyt byla naprosto v souladu s poskytnutými službami, platí to o stravování, bydlení a možnosti využítí nabízených procedur. Jen nás při vycházkách trochu deprimovalo okolí areálu.
(Opuštěná rekreační zařízení na které dnešní podniky zřejmě nemají prostředky na údržbu a provoz.)
Bohužel je to skutečnost, která je k vidění i v Česku.

Tip ohledně pokoje: Pokoj bez závad, ocenili jsme hlavně fungující klimatizaci
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli hodaja.
Katarina_WHP, Manažér v zařízení Wellness Hotel Patince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2019

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme Vám za vernosť a za spätnú väzbu. Okolie nie je v našom vlastníctve. Každopádne na našom areáli sa snažíme neustále pracovať a skrášľovať okolie, aby sme vám/ klientom poskytovali komfortný a čistý priestor.
Budeme sa na Vás tešiť aj v budúcnosti a želáme všetko dobré.

S pozdravom,
Wellness Hotel Patince

Recenzováno: 28. srpna 2019

V tomto hotelu jsme poprvé byli minulý rok, po výborné zkušenosti jsme se vrátili i letos. Opět krásná dovolená, plná procedur, koupání a odpočinku. Určitě můžeme doporučit. Chování veškerého personálu hotelu na 1*. Dalším velkým plusem je výborná kuchyně hotelu.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli RadkaSt.
Katarina_WHP, Manažér v zařízení Wellness Hotel Patince, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2019

Dobrý deň želáme,

ďakujeme Vám za pochvalu. Sme radi, že ste sa u nás dobre cítili a oddýchli si. Veľmi radi Vás privítame aj v budúcnosti v našom hoteli.
Želáme všetko dobré.

S pozdravom,
kolektív Wellness Hotela Patince****

Recenzováno: 28. srpna 2019

Dovolenou jsme si uzili i se 14-ti mesicnim synem. Ma rad vodu, ale i venkovni piskoviste a vnitrni hernicka byly super. Skoda jen, ze nebyly zacatkem cervence v provozu i venkovni bazeny. U termalu bych cekala, ze budou napusteny celorocne.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli pavlavrnakova.