Recenzováno: 29. června 2020

Rodinný penzion se skvělými službami. Neomezený vstup do posilovny, příp. do bazénu, dobré jídlo, velice příjemný a ochotný personál, majitelé - skvělí lidé. Všude čisto, uklizeno. Vzdálenost od centra cca 2.5 km, rozhodně doporučuji a děkuji za vše!

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli SD-CZ.
Recenzováno: 13. června 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Macondo a jeho personál,majitelé....prostě perfektní ubytování,rodinný hotel s neomezeným přístupem do bazénu,sauny a posilovny,vrátil bych se hned....děkuji všem☺ Hotel cca. 10 min. od centra,klidné prostředí,veškerý servis,za mě prostě perfektní

Datum pobytu: květen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jerry H.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Skvělé ubytování , skvělé služby , vrátil by jsem se zase. :-), k dispozici posilovna, horské kola, skvělý bazé. V okolí nedaleko krásné pláže a do centra je to autem 10 minut. Opartmány jsou jednoduše, ale účelně zařízené .

Tip ohledně pokoje: pokoj č. 16
Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli dany0332017.
Recenzováno: 24. července 2017

Klidné prostředí, kousek od centra i čistých pláží. Malé, čisté apartmány. Převelice ochotný majitelé a personál, vždy k dispozici. Vynikající jídlo. Půjčovna jízdních kol, aut. Bazén. Vřele Doporučuji!

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli FrequentFlier462498.
Recenzováno: 15. května 2016

Jsou to menší apartmány, kdy každý je jiný, velmi čisté. Vše na místě k dispozici, půjčovna kol i aut. Krásné místo kousek od dvou nejpěknějších pláží do cca 2 km... :-)) Majitelé fantastičtí lidé, velmi ochotní denně jsou k dispozici pro jakoukoliv potřebu. Dále moc dobré jídlo, měla jsem tu čest allinclusive a super.... Doporučuji...

Datum pobytu: květen 2016
1  Poděkujte uživateli fxenie.