“Bída z nouzí, nedoporučuji”
Recenze Pivovar MMX

Pivovar MMX
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den všem, tak jsem byl dnes donucen napsat recenzi na tuto restauraci, byl jsem zde na obědě a vstřícnost obsluhy mě šokovala. Po dotazu, jestli si mohu dát poloviční porci svíčkové (když jí nabízejí v dětském menu) mi bylo sděleno, že jí sice mají ale jen pro děti. Tak jsem si tedy dal porci poloviční za cenu standardní. Když mi svíčkovou přinesli tak jsem koukal. Lepší by snad zvládl učeň prvního ročníku, knedlíky nejspíš kupované, protože proč by je kuchař vařil, když se můžou koupit ošklivé kupované. Pivo to sice nezachránilo, ale bylo dobré. Jinak sem už nepůjdu a to mě na tu bídu upozorňovali naproti na tenisovém turnaji.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli josefh279.

Recenzováno: 9. prosince 2018

Při příjezdu na parkoviště nás vítala nová, rozlehlá budova lehce industriálního charakteru, jejíž architektura odpovídala přilehlé průmyslové zóně. Interiér je velký, bez ozvláštnění, předělů, připomíná tělocvičnu. Na obhajobu architekta je třeba zdůraznit čisté linie, kvalitní materiály, vzdušnost. Bohužel objednaná 4 různá jídla neodpovídala kvalitou, chutí, úpravou, na lokalitu velmi sebevědomým cenám. Pivo (vyzkoušeny 3 druhy) bylo subjektivně příliš ostré, přechlazené, s výrazným řízem. Návštěva však byla v prosincovém, deštivém, dni, což není pro tento nápoj ideální čas. Obsluha se snažila dohnat co se dalo, naprosto bez výhrad. Zcela jistě tato návštěva byla naší poslední.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 595tomask.
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Par let jsem sem cas od casu chodil na “jedno” po vyletech na kole v Brdskych kopcich. Do nedavna jsem si i daval neco k jidlu. Kuchyn se rapidne zhorsila. Korunu tomu nasadil cisnik z dob davno minulych: Vsedni den 12.9.08 kolem 17h ( mrtva doba), na zahradce tri hoste, uvnitr nikdo. Po 10 minutach jse si dovoli dojit dovnitr a ojednat si pivo. Bylo mi receno at se posadim. Nenechal jsem se odbyt s argumentem, ze to jsem delal podlednich 10 minut ( bohuze u meho oblibeneho Kocoura bylo zavreno). Soudruh cisnik ukazal na vycepniho, ktery tocil pivo do PET lahve a okomenteval to slovy “ omluvam se, ale on se narodil jako kripl a ma jenom dve ruce”. Takze nashle to vase pivo neni zas takovy zazrak;-)

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Svenska33.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné posezení venku na terase,dobra káva, moc milý personál a bezva koutek pro děti,kde se mrnousove zabaví.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 263ivae.
Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná a velmi moderní restaurace, velmi moderní budova. Pivo dobré, které se vaří přímo tam. Jídlo za vyšší,ale ještě rozumné peníze.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli JanM366.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovar MMX, si také prohlíželi

Dobřichovice, Středočeský kraj
Lety, Středočeský kraj

Dobřichovice, Středočeský kraj
Řevnice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Pivovar MMX? Sdílejte své zkušenosti!