Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter
Překrásný žážitek pro celou rodinu fandy Harryho Pottera a nejen ty :-)

Navštívili jsme tento týden v úterý. Díky předchozím recenzím děkujeme za navedení na jakou... přečíst další informace

Recenzováno: 13. března 2020
Pavla N
Svět čar a kouzel

Do studií jsem se moc těšila a můžu říct, že ještě předčila má očekávání. Pro všechny fanoušky... přečíst další informace

Recenzováno: 1. prosince 2019
JanaPriby

Recenzováno: 9. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Od samého vstupu vše předčilo očekávání. Na několik hodin se ocitnete ve světě čar a kouzel a nechcete, aby to skončilo...poznáte i zákulisí natáčení, ocitnete se v kuchyni rodiny Weasleyových, v Bradavicích i v bance u Gringottů. Prostě nádhera!!!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli andreasV6047GX.
Recenzováno: 10. září 2019

Určitě povinná zastávka pro všechny fanoušky Harryho Pottera. Dostupnost z Londýna je bezproblémová. Dojedete 20 minut vlakem z centra Londýna na zastávku Watford Junction a pak vás autobus ve stylu Harryho Pottera za 3 libry (zpáteční lístek) odveze až ke studiím. Žádné fronty, vše je dobře značené (návštěvu jsme měli rezervovanou od 16:30 v pátek). Už od vstupu je vše velkolepé. Lze zde strávit určitě celý den, ale myslím, že i za 4 -5 hodin si lze vše prohlédnout. Jedná se o reálné kulisy z filmů, které jsou velkolepé. O vzniku filmu se dozvíte vše od výroby plakátů, upoutávek, kostýmů, přes masky až po vizuální efekty. Lidí je tam samozřejmě hodně, ale není to nic přehnaného. Určitě bych se tam jela podívat znovu. Rezervaci je nutné udělat minimálně 2 a půl měsíce předem, jinak hrozí, že už se nedostanete a bude váš termín vyprodaný. Já jsem lístky kupovala v červnu na konec srpna a už byly volné jen odpolední termíny.

Datum zážitku: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli 914sabcaj.
Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Warner Bros. Studio jsme navštívili ve čtvrtek v září. Lístky jsme koupili přes internet. Určitě doporučujeme si lístky koupit s dostatečným předstihem minimálně 14 dní dopředu. Místa se poměrně velmi rychle vyprodávají obzvláště o víkendu. Lístky a rezervaci si můžete zařídit na oficiálních stránkach. Cena 45 liber pro dospělého. Je vhodné si přivstat a jít hned na otevíračku na 10:00. Po 11. Hodině se počet návštěvníků značně zvysuje. Určitě si vyhraďte na prohlídku dostatek času (nám to trvalo cca 3.5 hodiny). Vyhlášený Máslový ležák (Butter beer) si dejte určitě v polovině prohlídky ve food courtu. Je to jediné místo, kde se dá koupit. Do studia se dostanete buď přímo autem nebo autobusem ze zastávky Watford Junction za 3 libry s platným lístkem do studia na aktuální den.

Datum zážitku: září 2019
6  Poděkujte uživateli Panthers9304.
Recenzováno: 22. května 2019

Čekal jsem hodně, ale tohle několikanásobně předčilo mé očekávání. Jsem opravdový fanoušek (nechal jsem si ušít vlastní hábit) a tohle byl jeden z dětských snů, který se mi splnil. Z Watfordu jezdí do studií tematické autobusy každou chvíli. Za zpáteční jízdenku člověk zaplatí 2,5 libry. Už u vstupu jsou všichni strašně milí (jako v celém Londýně), ale tihle milují Harryho Pottera jako já a dělají svou práci s radostí a jde to vidět. Ve studiích jsme byli nějakých 5 hodin, ale byli bychom ještě déle, kdyby nezavírali. Všechny rekvizity, kulisy, kostýmy, technika. Prostě všechno bylo tak krásně provedené, vysvětlené a udělané, že si to člověk musí zamilovat. Byli jsme ve studiích pár dní po otevření nové části Gringottovy banky a ta je dokonalá. Ani minutu jsem se nenudil. Už teď se těším na příští návštěvu.

Datum zážitku: duben 2019
4  Poděkujte uživateli tejkl_radek.
Recenzováno: 2. dubna 2019

Na tato studia jsem se velice těšila a můžu říct, že ještě předčila má očekávání.
Měli jsme digitálního průvodce, do studií jsme šli hned ráno a strávili jsme tam asi 7,5 hodiny. Je to individuální, ostatní návštěvníci měli svižnější tempo, ale pokud jste velcí fanoušci, vyhraďte si na to dostatek času :-).
Velmi mne také potěšila možnost ochutnat máslový ležák :-).

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli katchini.