“Večírek”

Restaurace Na Karlově
Kuchyně: Mezinárodní
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Restaurace Na Karlove je okouzlující restaurace v Benešově s 35 místy, která je v letních měsících rozšířena o svou nádhernou letní terasou s kapacitou 30 míst. Vnitřní design je jako zbytek hotelu velmi jednoduchý a minimalistický, designem připomínající francouzskou venkovskou restauraci. Nabídka je jednoduchá a vychází z čerstvých místních produktů podle původních receptů z českého venkovského regionu. Náš jídelní lístek se mění sezónně a je doplněn aktuálními nabídkami, jako je obchodní oběd a letní grilovací večery apod. Restaurace Na Karlove patří mezi nejlepší restaurace vzhledem ke své kvalitě podávaných surovin a osobním přístupu obsluhujícího personálu. Je také dobrou volbou pro uspořádání vaší firemní akce, svatby či jiné rodinné oslavy.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Vánoční večírek byl u vás super. Příjemná a skvělá obsluha, měli jsme vše co jsme si přáli a co jsme potřebovali. Mohu jen doporučit...

Poděkujte uživateli Lad1527.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Dokonalé prostředí a ještě dokonalejší jídlo. Obsluha příjemná, vše nás velice překvapilo a těšíme se zas na další návštěvu. Plně doporučuji

Poděkujte uživateli 797ondra.
Vít M, Manažer v zařízení Restaurace Na Karlově, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. ledna 2020

děkujeme za krásnou recenzi a za doporučení.
Budeme se těšit na další návštěvu.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Restauraci jsme navštívili po vánočních svátcích. Ještě jsme stihli krásnou vánoční červení zlatou výzdobu restaurace. Oběd byl naprosto úžasný. Obzvlášť telecí svíčková s dýňovými noky. Obsluha byla příjemná. Slečna Pavla se nám postarala o dvouletou dceru po celou dobu našeho oběda. Rádi se opět vrátíme

Poděkujte uživateli 472jakubr.

Moc děkujeme za milé hodnocení.
Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a že Vám chutnaly naše pokrmy.
Budeme se těšit na příští návštěvu.

Recenzováno: 28. prosince 2019

Moc příjemná obsluha, krasné posezeni a moc dobré jidlo. Mohu jedine doporučit. Určitě zajdeme znovu.

Poděkujte uživateli pavloshelios.

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Budeme se těšit na opětovné shledání.

Recenzováno: 28. listopadu 2019

V restauraci Na Karlově jsme se stravovali po dobu našeho pobytu v hotelu Bellevue. Na večeři jsme neměli na výběr, nicméně realita předčila očekávání. Chuťově velmi vyvážené a skvělé jídlo (kuřecí supreme s černou čočkou nebo vepřová panenka s bramborovou kaší). Dezert v podobě čokoládového suflé s makovou zmrzlinou byl úžasný a velmi chutný. Personál velmi příjemný a ochotný. Snídaně kontinentální, kvalitní a chutná káva. Není co vytknout :-)

Poděkujte uživateli kuneshka.

Dobrý den.
Velmi Vám děkujeme za příjemnou recenzi. Jsme rádi, že jste si pobyt užila a že Vám chutnalo v naší restauraci.
Budeme se těšit na příští návštěvu.

Hotel Manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Karlově, si také prohlíželi

Benešov, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Na Karlově? Sdílejte své zkušenosti!