“Romantika za dobrou cenu”

Paluba Restaurant
Recenzováno: 8. října 2020 prostřednictvím mobilu

Romantický výhled nad vodou, moc příjemné prostředí, i když pro někoho může být velký počet dekorací kýčovitý. Obsluha milá. Jediné, co bych vytkla, byla poněkud malá porce těstovin a skvěla oldies hudba, která se ovšem absolutně nehodila ke zdejší atmosféře.

Poděkujte uživateli eliskapol.

Recenzováno: 22. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý prostor, moc milá obsluha a vynikající jídlo! Pokud budete v Českých Budějovicích, určitě si sem zajděte :)

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli kamila_mal21.
Recenzováno: 21. září 2020

úžasná restaurace, výborné jídlo, milá obsluha, stojí za návštěvu...nutná rezervace. Nás usadili i bez rezervace, ale lepší je určitě ji provést.. Velmi krásný interiér i toalety byly úžasný.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli ignac180.
Recenzováno: 5. září 2020

Palubu Restaurant jsme navštívili s přítelem na doporučení od známé (jak na jídlo, tak kafe a příjemné posezení). Šli jsme na večeři, nicméně zážitek to byl tak skvělý, že jsme se druhý den vrátili i na pozdní drink a dezert. Personálu sice déle trvalo donést nám objednávku pití, nicméně svou vstřícností a milým přístupem to odčinili a nevadilo nám si počkat. Grilované Haloumi se zeleninou bylo výborné.
Prostředí působí magickým dojmem, světýlka každá jiná, člověk nasává jen tu dechberoucí atmosféru. Mile ráda se kdykoliv, až budu mít cestu do jižních Čech (ČB), do Paluby vrátím.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli M16_nguyen.
Recenzováno: 20. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Návštěva Paluby byla velice příjemná. Milá obsluha, jídlo výborné, super drinky a celkový prostor děla z této restaurace jedinečný podnik který široko daleko nenajdete. Jedný černý puntík který se vyskytl bylo to, když si dáte jídlo a chcete vyměnit přílohu tak vám ji naúčtují k ceně jídla. Ale i obsluha přiznala že je to tak trochu nefer.....
Jinak jen a jen doporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli W1941YBadamm.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Paluba Restaurant, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Paluba Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!