“Svatomartinské menu”
Recenze Bistro Piano

Bistro Piano
Popis: Bistro Piano vaše restaurace v Českých Budějovicích Najděte si chvíli v hektickém dni a dopřejte si vynikající oběd. Sejděte se s přáteli u příjemné večeře, klidně nám přenechejte i náročné plánování rodinných oslav nebo večírků. Využijte krásné atmosféry a skvělé kuchyně a udělejte si radost z kvalitního jídla a výtečného pití. Bistro Piano pro vás hledá ty nejlepší recepty, nakupujeme čerstvé suroviny a ladíme dokonalé kombinace chutí a vůní. Každý den vybíráme čerstvé suroviny, ze kterých připravujeme lahodné menu.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Bistra Piano jsme si vybrali na Svatomartinské menu s prateli a bylo to jako vždy výborné! Měli jsme husí prso s pastyňakovým pyre a konfitované husí stehno (měli dokonce i s bezlepkovymi br. knedlíky). S jídlem i obsluhou jsme byli maximálně spokojeni. Rádi se sem vracíme!

Poděkujte uživateli Jana S.
OndrejPrazak, Manažer komunikace v zařízení Bistro Piano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. prosince 2019

Dobrý den Jano,

děkujeme za krásná slova. Rádi Vás opět uvidíme, a tak budeme rádi, když nás v blízké době opět brzy navštívíte :)

Těšíme se!

S pozdravem, Ondřej

Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Výborný burger a králičí paštika. Moderní prostředí s otevřenou kuchyní. Obsluha akorát - všímavá, ale nevtíravá. Rádi opět zavítáme.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Petr H.
OndrejPrazak, Manažer komunikace v zařízení Bistro Piano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. července 2019

Dobrý den Petře,

děkujeme za chválu! Máme radost, že jste si u nás pochutnali a návštěvu u nás jste si užili. Těšíme se na další spokojené návštěvy.

Hezký den, Ondřej Pražák

Recenzováno: 22. června 2019

Již několikátá návštěva této restaurace a opět naprostá spokojenost. Obsluha přátelská a všímavá, jídlo perfektně připravené a bez dlouhého čekání. Ceny trochu vyšší, ale vždy záruka super kvality. Jen tak dál.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Lucie M.
OndrejPrazak, Manažer komunikace v zařízení Bistro Piano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2019

Dobrý den Lucko,

moc děkujeme za několikátou návštěvu a jsme opravdu rádi, že se k nám ráda vracíte zpátky. Těšíme se, snad brzy, na další návštěvu.

Krásný den, Ondřej

Recenzováno: 3. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem tu na obědě, obsazenost podniku tak z poloviny. Obsluha pozorná a nevtíravá. Jídlo chutné, pěkně servírované. Cena odpovídala kvalitě, za mé fajn podnik, mám takové rád.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli h0nziki.
OndrejPrazak, Manažer komunikace v zařízení Bistro Piano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. dubna 2019

děkujeme za krásná slova. Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo. Rádi Vás opět uvidíme, a tak doufám, že nás v blízké době opět brzy navštívíte :)

Těšíme se!

S pozdravem, Ondřej

Recenzováno: 3. března 2019

Večeřeli jsme tu 2x. Poporvé, těsně po otevření jsme měli velice dobrý dojem. Nyní jsme ale seděli naproti kuchyni a to naprosto kazilo dojem. Bistro je realizované podobně jako třeba Pohlreichovo Next Door, otevřený prostor. Ale dojem je oproti pražskému pdoniku mizerný. V kuchyni na pohled nepořádek, a zejména odvětrání není dobré, což takový prostor nutně potřebuje. Pach přepáleného oleje je všudypřítomný, nepříjemný, nepatří k vrcholné a snad ani střední gastronomii. Jídlo bylo chutné, ale napoprvé jsme měli výborný tatarák, moc nám chutnal a napodruhé jsme si dali jiná jídla, ale ani na pohled ani chuťově tatarák jistě nepředčily. Hospůdka u Divadla byla fajn, kuchyně byla schovaná, prostředí příjemné, tenhle koncept by potřebovat ještě hodně dotáhnout. Je mi to líto, napodruhé naprostý propadák.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli peta222.
OndrejPrazak, Manažer komunikace s hosty v zařízení Bistro Piano, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. března 2019

moc nás mrzí špatný dojem, který jste měli při návštěvě naší restaurace.

Dáváme Vám za pravdu, jelikož problém s nedostatečným odtahem řešíme od první chvíle otevření. Tento nedostatek, který se projevuje při intentivnějším vaření (páteční večery především), by měl být vyřešený v dohledné době.

Omlouvám se tímto za celou naší restauraci Bistro Piano, pokud závan z kuchyně negativně ovlivnil návštěvu u nás. Bude nás moc těšit, když nám dáte ještě jednu šanci, abychom Vám mohli dokázat, že jsme zapracovali na těchto problémech a ceníme si i negativní kritiky, která nás posouvá dál.

S úctou, Ondřej Pražák

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Piano, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Bistro Piano? Sdílejte své zkušenosti!