Recenzováno: 2. června 2019

Krásný, čistý hotel, velice příjemný a ochotný personál, snadná dostupnost do centra. Prostorný Apartmán, který byl vybaven vším potřebným. Pobyt jsme dostali jako dárek a velmi jsme si jej užili. Doporučujeme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli cestovatelvlakem46.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Levné ubytování v centru města se snídaní, krásný velký pokoj s vybavenou kuchyňkou a velkou koupelnou, hodně úložného prostoru. Všude čisto. Na tomto pokoji (333) nebyl přístup na manželskou postel i z druhé strany. Snídaně super, příjemná recepční.
Určitě bych využila při další návštěvě města služeb tohoto hotelu.
Nevýhodou je, že se nedá u hotelu parkovat.

Tip ohledně pokoje: Klidný pokoj, terasa
Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli verachlupova.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Skvělé místo v centru, hezky zařízený příjemný pokoj s kuchyň. koutem a velkou koupelnou, velmi příjemný a ochotný personál na recepci i na snídani, dobrá snídaně, bezproblémový pobyt se psem.
Na dvoulůžkové posteli (a matraci) jsme měli dvě jednotlivá jednolůžková prostěradla, která se rozjížděla a bylo to nepohodlné, pokoj 213 byl trochu tmavý, na jednu noc to ale nevadilo.

Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli t0mas335.
Recenzováno: 19. února 2017 prostřednictvím mobilu

Musím přiznat ,že po přečtení recenzí, jsem čekal víc. ..poloha hotelu je super. .na druhou stranu dost velký hluk z ulice. .v noci i při zavřeném oknu velká hlučnost. ..pokoj krásně zařízený. ..bohužel peřiny a polštáře jako někde na ubytovně !!!!!..snídaně dostačující. ..

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli ludik b.
Recenzováno: 18. února 2017 prostřednictvím mobilu

Krasne levne ubytovani se snidani . Manzelska postel,cisto, prijemny personal,vybavena kuchyn na pokoji ,velka vana.
Navstivil jsem na doporuceni s mazelkou pri navsteve kina 50. odstinu temnoty. Residence nesklamala.
Vyborna snidane.
Vsem cestovatelum doporucuji ☺

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli Martin S.