Recenzováno: 1. října 2019

v recepci nám slečna řekla, že musíme do rána parkovat před hotelem, přestože je to jednosměrka a je tam zákaz zastavení. tvrdila, že nás určitě neodtáhnou a jiné parkování hotel nemá.
proto jsme se neubytovali a odjeli.
dodnes by mě zajímalo, co tím sledovala.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli jan12345666.
Recenzováno: 18. července 2019

Residence je v centru města, kde po zaparkování auta (což je problém, ale běžný ve většině center českých měst) jsou historické památky dosažitelné pěšky příjemnými procházkami. Zaměstnanci Residence jsou velmi ochotní a vstřícní pomoci třeba právě s řešením parkování. Byli jsme ubytováni s rodinou v podkrovním prostorném komfortně i prakticky zařízeném apartmánu s mezonetem, kde bylo slyšet pravidelné odbíjení věžních hodin a zvonů, což dotvářelo jedinečnou atmosféru života města. Do apartmánu nevede výtah, ale původní, stylově udržované schodiště, což je originálním historickým prvkem, ke kterému se výtah ani nehodí. Na druhou stranu pro toho, kdo má zdravotní obtíže, v těchto apartmánech není bezbariérové prostředí. Líbí se nám způsob rekonstrukce historických budov, které Residenci patří, vytváří dojem originální atmosféry původního města s propojením moderního designu. Jídlo nabízené Residencí je na velmi dobré úrovni. Celkově je naše zkušenost z tohoto ubytování příjemným zážitkem, který si rádi zopakujeme a také doporučíme ostatním.

Tip ohledně pokoje: apartmán v podkroví s mezonetem je velmi prostorný, dobře vybavený a jeho cena na osobu je srovnatelná s cenou jednoho pokoje v hotelu
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Bara_na_ceste.
Recenzováno: 2. června 2019

Krásný, čistý hotel, velice příjemný a ochotný personál, snadná dostupnost do centra. Prostorný Apartmán, který byl vybaven vším potřebným. Pobyt jsme dostali jako dárek a velmi jsme si jej užili. Doporučujeme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli cestovatelvlakem46.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Levné ubytování v centru města se snídaní, krásný velký pokoj s vybavenou kuchyňkou a velkou koupelnou, hodně úložného prostoru. Všude čisto. Na tomto pokoji (333) nebyl přístup na manželskou postel i z druhé strany. Snídaně super, příjemná recepční.
Určitě bych využila při další návštěvě města služeb tohoto hotelu.
Nevýhodou je, že se nedá u hotelu parkovat.

Tip ohledně pokoje: Klidný pokoj, terasa
Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli verachlupova.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Skvělé místo v centru, hezky zařízený příjemný pokoj s kuchyň. koutem a velkou koupelnou, velmi příjemný a ochotný personál na recepci i na snídani, dobrá snídaně, bezproblémový pobyt se psem.
Na dvoulůžkové posteli (a matraci) jsme měli dvě jednotlivá jednolůžková prostěradla, která se rozjížděla a bylo to nepohodlné, pokoj 213 byl trochu tmavý, na jednu noc to ale nevadilo.

Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli t0mas335.