Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Personál penzionu je velmi přátelský a vstřícný. Pokud se týká samotného ubytování, je sympatické, že máte de facto pro sebe celý byt. Zařízení je kompletní, na co si vzpomenete, to máte k dispozici. Takže pračka, myčka, mikrovlnka, lednička, varná deska, televize, rádio... Apartmány velmi prostorné a pohodlné. Podávaná snídaně je pestrá a chutná - švédské stoly.
Mínusem je na počet hvězd zarážející absence výtahu a neodpovídající úroveň úklidu. Zejména koupelna by si zasloužila více.
Celkově však mohu doporučit.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 595michalv.
Recenzováno: 3. února 2020

Byli jsme s přítelem opakovaně (4x) ubytováni. Vždy zkoušíme jiný typ apartmánu. Zatím nás nic nezklamalo, pokoje prostorné, čisté, vybavené a snídaně dostačující a příjemná. Děkujeme celému personálu za perfektní služby a stále se budeme vracet.

Tip ohledně pokoje: mezonet je skvělý
Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli dianastejskalova.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Slečna recepční velmi příjemná a usměvavá,v sobotu odpoledne nám půjčila deštník a poradila kam na večeři.Hotel velmi čistý a příjemný,měli jsme pokoj 413,který byl přímo v budově-velký prostor,kuchyňka se vším (MW,trouba,vařič,varná konvice,čaj,káva,cukr atd.)pračka,sedací vana,fén,dokonce i bačkory, hezká koženková sedačka.Okna do ulice.Snídaně bohatá,nic nechybělo.
Snad jen malá výtka-hotel má vyhrazené jedno parkovací místo na vyložení a naložení zavazadel,ale od pátku až do našeho odjezdu zde stálo Volvo,takže jsme zavazadla tahali z veřejného parkovište cca 400metrů.Když jsem na toto upozornila slečnu v recepci divila se i přesto,že na toto vyhrazené místo musela vidět.Jinak ale velmi příjemné místo pár metrů od náměstí,doporučuji!

Tip ohledně pokoje: 413-1.patro,okna na hlavní ulici
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli MartinaB3134.
Recenzováno: 1. října 2019

v recepci nám slečna řekla, že musíme do rána parkovat před hotelem, přestože je to jednosměrka a je tam zákaz zastavení. tvrdila, že nás určitě neodtáhnou a jiné parkování hotel nemá.
proto jsme se neubytovali a odjeli.
dodnes by mě zajímalo, co tím sledovala.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli jan12345666.
Recenzováno: 18. července 2019

Residence je v centru města, kde po zaparkování auta (což je problém, ale běžný ve většině center českých měst) jsou historické památky dosažitelné pěšky příjemnými procházkami. Zaměstnanci Residence jsou velmi ochotní a vstřícní pomoci třeba právě s řešením parkování. Byli jsme ubytováni s rodinou v podkrovním prostorném komfortně i prakticky zařízeném apartmánu s mezonetem, kde bylo slyšet pravidelné odbíjení věžních hodin a zvonů, což dotvářelo jedinečnou atmosféru života města. Do apartmánu nevede výtah, ale původní, stylově udržované schodiště, což je originálním historickým prvkem, ke kterému se výtah ani nehodí. Na druhou stranu pro toho, kdo má zdravotní obtíže, v těchto apartmánech není bezbariérové prostředí. Líbí se nám způsob rekonstrukce historických budov, které Residenci patří, vytváří dojem originální atmosféry původního města s propojením moderního designu. Jídlo nabízené Residencí je na velmi dobré úrovni. Celkově je naše zkušenost z tohoto ubytování příjemným zážitkem, který si rádi zopakujeme a také doporučíme ostatním.

Tip ohledně pokoje: apartmán v podkroví s mezonetem je velmi prostorný, dobře vybavený a jeho cena na osobu je srovnatelná s cenou jednoho pokoje v hotelu
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Bara_na_ceste.