Recenzováno: 29. července 2020 prostřednictvím mobilu

Líbilo se mi:  Rohová vana, kvalitní postel, zrnková káva u snídaně

Nelíbilo se mi:  Hluk (od ostatních hostů, který byl slyšet skrze pootevřená okna). Doporučila bych klimatizaci, jelikož v pokoji bylo velke teplo a okna se nedají otevřít kvůli hluku.

Poděkujte uživateli T4424BSmariem.
Recenzováno: 10. července 2020

vřele doporučuji ubytování na tomto apartmánu. pokoj byl velice prostorný, čistý a útulný. apartmán rozdělen do na samostatnou ložnici, další pokoj v horní části a ve spodní části ještě velká sedačka, TV a kuchyňská linka se stelme a židlí. Vybavení kuchyně bylo přijatelené pro základní fungování. Ubytování není co vytknout. Co se týká snídání, sice nějak extra velký výběr, ale každý si přiijde na své. Jen bych doporučoval výměnu juice na snídaních. Vyzkoušel sem oba dva a ani jeden sem nebyl schopen dopít. I u kávy bych zvážil lepší druh či jinou značku. ale to už jsou pouze detajly. apartmán byl klimatizovan a měl vlastní terasu.

Tip ohledně pokoje: apartmán se dvěma ložnicemi a terasou
Poděkujte uživateli KamilM524.
Recenzováno: 6. července 2020 prostřednictvím mobilu

Personál penzionu je velmi přátelský a vstřícný. Pokud se týká samotného ubytování, je sympatické, že máte de facto pro sebe celý byt. Zařízení je kompletní, na co si vzpomenete, to máte k dispozici. Takže pračka, myčka, mikrovlnka, lednička, varná deska, televize, rádio... Apartmány velmi prostorné a pohodlné. Podávaná snídaně je pestrá a chutná - švédské stoly.
Mínusem je na počet hvězd zarážející absence výtahu a neodpovídající úroveň úklidu. Zejména koupelna by si zasloužila více.
Celkově však mohu doporučit.

Poděkujte uživateli 595michalv.
Recenzováno: 3. února 2020

Byli jsme s přítelem opakovaně (4x) ubytováni. Vždy zkoušíme jiný typ apartmánu. Zatím nás nic nezklamalo, pokoje prostorné, čisté, vybavené a snídaně dostačující a příjemná. Děkujeme celému personálu za perfektní služby a stále se budeme vracet.

Tip ohledně pokoje: mezonet je skvělý
Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli dianastejskalova.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Slečna recepční velmi příjemná a usměvavá,v sobotu odpoledne nám půjčila deštník a poradila kam na večeři.Hotel velmi čistý a příjemný,měli jsme pokoj 413,který byl přímo v budově-velký prostor,kuchyňka se vším (MW,trouba,vařič,varná konvice,čaj,káva,cukr atd.)pračka,sedací vana,fén,dokonce i bačkory, hezká koženková sedačka.Okna do ulice.Snídaně bohatá,nic nechybělo.
Snad jen malá výtka-hotel má vyhrazené jedno parkovací místo na vyložení a naložení zavazadel,ale od pátku až do našeho odjezdu zde stálo Volvo,takže jsme zavazadla tahali z veřejného parkovište cca 400metrů.Když jsem na toto upozornila slečnu v recepci divila se i přesto,že na toto vyhrazené místo musela vidět.Jinak ale velmi příjemné místo pár metrů od náměstí,doporučuji!

Tip ohledně pokoje: 413-1.patro,okna na hlavní ulici
Datum pobytu: prosinec 2019