“Na vánoční svátky”
Recenze Potrefena Husa

Potrefena Husa
Kuchyně: Evropská
Recenzováno: 4. ledna 2020

Na vánoční svátky jsme ji navštívili, čekali jsme u baru na místo, které nám číšník brzy zajistil. Ochotný personál, super jídlo, mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Madlenkakub.

Recenzováno: 19. listopadu 2019

S kamarádkami jsme vyrazily na odpolední posezení a byly jsme velmi spokojeny. Hezké prostředí, velmi milá a příjemná obsluha, výborné jídlo.

1  Poděkujte uživateli Jana Š.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Večeře v tomto podniku mne naprosto uspokojila. Milá obsluha, skvělý výběr a cena odpovídající kvalitě. Maso šťavnaté, ale hotové. Moc jsme si zde pochutnali. Jediné co mi trochu vadilo, že plná restaurace byla plná hluku a nebylo slyšet vlastního slova. Což jen doplňuje mou recenzi. Bývá plno pořád- lidé se sem vracejí za kvalitou a gurmánským zážitkem. Takže jen rada na závěr: tuto restauraci rozhodně doporučuji, jen pokud si chcete s někým povídat, něco probrat: doporučuji zvolit čas mimo “ špičku” rozhodně se sem rádi vrátíme na další výročí

Poděkujte uživateli kl_raa2017.
Recenzováno: 21. října 2019 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace určo nezklame. Prostředí nezklame a obsluha profesionální. Rozhodně zda nenajdete klasická jídla, jde zde spíše o gastronomicky zážitek a né přecpání se. Jídla jsou na talíři nazdobená, tak aby se člověk i pokochal očima. Ale hlad jistě zaženete:)

Poděkujte uživateli rakolol.
Recenzováno: 7. září 2019

Příjemná atmosféra a výborné jídlo. Mládý příjemný číšník Dominik, který se teprve zaučuje, se o nás skvěle postaral.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli pajapaja0099.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Potrefena Husa? Sdílejte své zkušenosti!