“Rozvoz pres "Dame jidlo"”
Recenze Citro

Citro
Recenzováno: 2. ledna 2020

2.1.2020 20:00 Objednala jsem si petto di tacchino con cavolo e pancetta + dusenou zeleninu s pestem a Tiramissu. Maso vysusene, zelenina jako blato a to nejhorsi byla ZKAZENA TIRAMISSU, ze ktere jsem se okamzite pozvracela! Neustale jsem citro obhajovala, protoze jsem si marne myslela, ze se zlepsili. Po dnesni zkusenosti od nich absolutne nic neobjednavam a plne jiz souhlasim se spatnou recenzi svych pratel!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 549terezap.

Recenzováno: 27. srpna 2019

Chodíme sem často a pokaždé spokojeni. Obsluha na výbornou, zvláště silnější vysoký číšník, usměvavý, s ochotou vám doporučí, co si dát. Jídlo je kapitola sama o sobě. Pizzy skvělé, křupavé i po dovážce. Jejich lasaně jsem neměl tak dobré ani v Itálii, a že tam byly skvělé! Limo opravdu z ovocné šťávy. Co se týče rozvozů, po telefonu vždy řeknou čas, který dodrží, nebo přijedou ještě dřív. Dnes dokonce řekli, že to bude trvat hodinu až 1,5hod, realita byla, že horkou pizzu přinesli už za PŮL hodiny. Dovozce je také velmi příjemný a usměvavý, z toho (a i těch předchozích) ho vždy odměníme vysokým dýškem. Pizzy sice bývají občas špatně nakrájené, ale znáte to: Když máte podnik rádi, jste ochotni odpustit téměř každou chybu. Bonus, když si objednáte 10 pizz, máte 1 gratis, je vítaný. Ceny sice vyšší, ale vzhledem ke špičkové kvalitě si každý rád připlatí.
Takže shrnutí: Obsluha, rozvozy, jídlo, pití, prostředí, čekání vše na jedničku. A to jsem celkem náročný zákazník. VŘELE DOPORUČUJI! :-)

Poděkujte uživateli Jan_Burger11.
Recenzováno: 22. června 2019 prostřednictvím mobilu

...tudíž dávám plnou palbu. Hezké prostředí, příjemná obsluha, přiměřené ceny a dobré pivo. Najedl jsem se pokaždé dobře.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Jirka_Kotek.
Recenzováno: 17. května 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci poprvé a bohužel (možná bohudík) naposled. Maso bylo vysušené, hranolky byly udělané tak hodinu dopředu. Přítel měl nedodělané houby a spálené francouzské brambory.
Na to, že je restaurace poměrně vyhlášená, tak tohle jsem teda nečekala.
Jedna z nejhorších restaurací z Čb!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 228krist_nar.
Recenzováno: 14. května 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi špatně dochucené jídlo.Obsluhou mi bylo řečeno, že slánku mam na stole.Obsluha podprůměrná.Pro nás velké zklamání ...

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Slávek V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Citro, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Citro? Sdílejte své zkušenosti!