Recenzováno: 15. srpna 2020

Nepřekonatelná kuchyně, pestrá nabídka jídel a nejmilejší obsluha, co znám. I při plně obsazené restauraci bylo vše velmi rychlé. Ceny jsou příznivé. Potěší i možnost platby stravenkovou kartou. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli barca-vrana.
Recenzováno: 23. února 2020

Motorest je prakticky u hlavní silnice do Rakouska.
Výborné jídlo. Dali jsme si kachničku. Měla nejkřupavější kůrčičku, jakou jsem kdy měl. Rychlá a milá obsluha. Naprostá spokojenost. Doporučuji vyzkoušet :-)

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli pavelp853.
Recenzováno: 24. ledna 2020

Penzion jsme využili spíše jako motorest. Což má ostatně také v názvu. Cestou do Rakouska. Zastavili jsme se na oběd. Polední nabídka byla bohatá. Nicméně v půl jedné již bylo menu zpola proškrtané. Dost německy mluvících hostů. Dali jsme si polévku a špíz. I když služby, prostředí a jídlo bylo dobré, tak se nemohu zbavit dojmu, že zaměstnanci byli ve Čtvrtek již přetažení.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli mafalloutm.
Recenzováno: 20. ledna 2020

Zastavili jsme se cestou na Lipno na oběd a naprostá spokojenost. Jídlo chutné, velké porce a cenově přiměřené. Mohl s námi i náš malý pejsek. Obsluha byla rychlá a milá. Parkování ve dvoře u restaurace.

Datum pobytu: leden 2020
1  Poděkujte uživateli Helena M.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Krásný rodinný penzion s příjemnou restaurací manželů Petříkových. Jindřich je skvělý kuchař ke kterému snad půlka Jižních Čech chodí především na jihočeskou klasiku. Dali jsme si vynikající hovězí vývar s nudlemi, pečenou kachnu s červeným zelím, jelení guláš s knedlíkem. Všechno naprosto famózní. Přístup majitelů je opravdu skvělý člověk hned cítí, že mají rádi jídlo a že si na něm dávají nesmírně záležet a že je každý slušný host ze srdce vítán.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Martin M.