“Slušná večeře”

Kuchyně: Francouzská, Gril
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Velké skupiny
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Velké skupiny
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Na večeři jsme byli s přáteli,. Manželka měla Gaga burger, ochutnal jsem, byl výborný.Já jsem měl vepřovou panenku s houbovou omáčkou a bramborovou kaší. Panenka byla uvnitř trochu nedopečená a málo slaná, omáčka byla dobrá, kaše také. Na večeři jsme si vyrazili z Českého Krumlova, poněvadž tamní restaurace nestojí za nic. Oproti Krumlovu skvělá večeře. Obsluha perfektní, profesionální, milá, nevtíravá.

Poděkujte uživateli Radek S.
OndrejPrazak, Manažer v zařízení Bistro Magdalene, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. prosince 2019

Dobrý den Radku,

děkujeme za čas, který jste věnoval hodnocením našeho podniku.

Panenku standardně propékáme do růžova (MEDIUM), není ale problém, propéct ji well done. Stačí informovat obsluhu při objednávce.

Jinak jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a potěší nás, když nás v blízké době opět brzy navštívíte.

Těšíme se!

S pozdravem, Ondřej

Recenzováno: 28. září 2019

Skvělá restaurace, kterou navštívíme každý rok při pravidelné návštěvě Českých Budějovic. Krásné prostředí a jídlo vynikající, obsluha vstřícná a příjemná

Poděkujte uživateli Denisafruh.
OndrejPrazak, Manažer v zařízení Bistro Magdalene, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2019

Milá Deniso ,

velice nás těší, že od nás odcházíte vždy spokojení a zůstáváte věrní naší restauraci.

Již se nemůžeme dočkat, až nás opět poctíte svou návštěvou.

S pozdravem, Ondřej

Recenzováno: 6. srpna 2019

S přítelem jsme zde byli na obědě, já byla s jídlem spokojená, bramborová kaše domácí, maso suprově připravené avšak přítel očekával trochu něco jiného než dostal, tak byl zklamaný ale najedli jsme se oba. Po jídle jsem si dala cappucino, zamrzelo že se nepovedl latte art ale kafčo dobré. Ceny přiměřené na čb.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Lussi96.
OndrejPrazak, Manažer komunikace s hosty v zařízení Bistro Magdalene, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. srpna 2019

Dobrý den Lussi96,

jsme moc rádi, že jste od nás odcházela spokojená a návštěvu jste si užila. Doufáme, že jsme se jen přítelovi netrefili do chutě a nebylo to nic špatného z naší strany. Na latte artu zapracujeme, jde ale především o kvalitu pěny a kávy, a tak jsem rád, že toto bylo v pořádku.

Budeme se těšit na další spokojené návštěvy. Hezký den, Ondřej

Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Moc nás těší, že si Magdalene drží kvalitu už po léta. Obsluha stále milá, jídlo výborné. A na dezerty se vždycky těšíme :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Petr H.
OndrejPrazak, Manažer komunikace v zařízení Bistro Magdalene, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. července 2019

Dobrý den Petře,

jsme opravdu moc rádi, že se k nám vždy rádi vracíte, doufáme, že tomu tak bude i nadále. Děkujeme za krásnou recenzi, o kterou se s radostí podělím s mými kolegy.

Krásný zbytek dne,
Ondřej Pražák

Recenzováno: 14. července 2019

Návštěva v době oběda. Vybrali jsme si z denní nabídky. Jídlo bylo obratem a chutné. Najedli jsme se a napili za 3/4 hodiny. Obsluha vstřícná. Ceny přiměřené - 180,- CZK Berlínský řízek + kaše + jablkový kompot. Jednoznačně doporučuji. Docela plno - v exponované době doporučuji rezervaci.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jiří K.

Dobrý den Jiří,

děkujeme za čas, který jste věnoval napsání krásné recenze. Těší nás, že jste si u nás pochnutnali a celkově jste si návštěvu u nás užili. Moc se těšíme na další spokojené návštěvy v našem Bistru.

Hezký zbytek večera,
Ondřej Pražák

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Magdalene, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Bistro Magdalene? Sdílejte své zkušenosti!