Muzeum obchodu Cesky Krumlov
návštěva

velmi příjemný strávený den v českém Krumlově nemohli jsme vynechat muzeum obchodu velmi krásné a... přečíst další informace

Recenzováno: 30. srpna 2018
jarosfrantisek
České Budějovice, Česká republika
Krásné

Muzeum plné zajímavých předmětů, které je navíc volně přístupné, takže alespoň rychlou návštěvu... přečíst další informace

Recenzováno: 21. srpna 2018
Denisa M

Recenzováno: 14. října 2017

Velmi zajímavá výstava. Příjemná paní, žádné vstupné, pouze dobrovolný příspěvek. Možnost zakoupení různých drobností na památku. Připadali jsme si jako na návštěvě u babičky :0) krásně připravené. Opravdu doporučujeme nejenom rodinám s dětmi :0))))

Poděkujte uživateli RenataS4552.
Recenzováno: 21. září 2017

Pokud jste poněkud starší a pamatujete staré dobré časy kdy lidičkám nechyběl zdravý selský rozum, tak zajděte do tohoto muzea a rázem se vrátíte do dob svého mládí které bylo tak krásné.

Poděkujte uživateli Pavel L.
Recenzováno: 30. dubna 2017

velice hezký obchod s krásnýma ukázkama historických artefaktů, velmi příjemné na obnovení vzpomínek, fajn je i prodej replik dobových drobností

Poděkujte uživateli pavel717.
Recenzováno: 15. ledna 2017

Zaujal nás tento obchůdek, odlišuje se od ostatních a tak nám zvědavost a šli jsme dál, velmi nostalgické.

Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 28. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

We really enjoyed. It's nice for Czech and even foreigners.
Moc se nám libilo. Češi navíc kromě exponátů ocení retro reklamy s českými nápisy. Kdo chce, může si zakoupit i reklamní plechové tabulky na stěnu nebo jako magnet na ledničku.

Poděkujte uživateli Tomáš K.