“Dobrý nápad ”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 2. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Osobně se mi to líbilo. Když jsme vešli byl tam obchudek s různými suvenýry ale velice předražené asi kvůli místní německé a hlavně japonské klientele. Byli to hezké. Asi 3 místnosti do toho hrála stará hudba a různé staré věci související s obchodem . Bylo to velice poučné a příspěvek pouze dobrovolný .Myslim že povedený nápad!!!

Poděkujte uživateli makyy001.

Recenzováno: 14. října 2017

Velmi zajímavá výstava. Příjemná paní, žádné vstupné, pouze dobrovolný příspěvek. Možnost zakoupení různých drobností na památku. Připadali jsme si jako na návštěvě u babičky :0) krásně připravené. Opravdu doporučujeme nejenom rodinám s dětmi :0))))

Poděkujte uživateli Renata S.
Recenzováno: 21. září 2017

Pokud jste poněkud starší a pamatujete staré dobré časy kdy lidičkám nechyběl zdravý selský rozum, tak zajděte do tohoto muzea a rázem se vrátíte do dob svého mládí které bylo tak krásné.

Poděkujte uživateli Pavel L.
Recenzováno: 30. dubna 2017

velice hezký obchod s krásnýma ukázkama historických artefaktů, velmi příjemné na obnovení vzpomínek, fajn je i prodej replik dobových drobností

Poděkujte uživateli pavel717.
Recenzováno: 15. ledna 2017

Zaujal nás tento obchůdek, odlišuje se od ostatních a tak nám zvědavost a šli jsme dál, velmi nostalgické.

Poděkujte uživateli Simona P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muzeum obchodu Cesky Krumlov, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Muzeum obchodu Cesky Krumlov? Sdílejte své zkušenosti!