202595 recenzí
Recenzováno: 15. prosince 2017

Sporthotel je naše srdcová záležitost.....skvělá kuchyně, wellness i sportovní vyžití splňuje vždy naše očekávání a k tomu ještě ochotný a příjemný personál...co si víc přát. Pro ty co nevydrží dlouho na jednom místě je lákadlem Český Krumlov.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli pavlas108.
Recenzováno: 12. prosince 2017

Příjemný hotel, milý personál, báječná kuchyně, odpočinek ve wellness a blízkost adventního Českého Krumlova - záruka úžasného víkendu s kamarádkami. Hotel nabízí spoustu možností, jak strávit volný čas. Vřele doporučuji.

• Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli babinec17.
Recenzováno: 24. listopadu 2017

Welness je super...výběr ze tří saun + jedna pára. Bazén je super (nic velkého, ale pár temp se tam udělat dá:)). Dále je možnost odpočinku po sauně na lehátkách. Můžete si zahrát squash, nebo pinčes. Je na to sice jen jedna hala ( na obojí), ale nestalo se nám, že bychom si nezahráli. Pokoje jsou útulné, čisté. Každý den chodí uklízečky a v případě, že se moc nestydite za svůj bordel apustíte je do pokoje, tak ho i uklidí:) Co bylo úžasný je jídlo...na to bud dlouho vzpomínat...fakt super..+ obsluha..příjemná rychlá prostě takhle by to mělo být všude. Jediné, co mě zklamalo, byla masáž...za 1200 hodina masáže...a nic moc...Je to ale subjetivní pocit. A trošku mě ještě zklamalo fitko, které vlastně není ani fitkem...z posilování je tam jen bench press...jinak kolo, orbi trek, lavice na spodní záda a břicho....to by určitě šlo vymakat...

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli karlos727.
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Pobyt ve Sporthotelu Zátoň byl gurmánským požitkem a balzámem na duši i tělo a rozhodně jej budeme s manželkou opakovat. Krásné prostředí, příjemný personál, chutné a vydatné jídlo a kvalitní víno spolu s wellness a beauty zónou dělají výborné místo pro odpočinek.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Jan M.
Recenzováno: 3. listopadu 2017

Sporthotel Zátoň jsme si velice oblíbili hlavně pro jeho gastronomii-což je zážitek. Wellnes je báječný, hlavně vyhřívaný venkovní bazén. V hotelu jsme si i půjčili i kola na cyklovýlet na Kleť. Vše bylo super!

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Silviezplzne.