“stravování v restauraci”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled, Romantický
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 25. listopadu 2017

Naprosto neodpovídá kategorii 4 *, možná ani 3*. Prostředí sice pěkné, ale obsluha serívíka v gumových botách a starší paní v elastákách a zástěře utírající stoly stále stejnou hadrou

Poděkujte uživateli ladkakreslova.
Jan Hotels P, Manager v zařízení Hotel Old Inn - Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017

děkujeme Vám za navštívení naše restaurace a za sdílení Vašeho názoru s TripAdvisor komunitou.

Je nám velice líto, že jste nebyli s Vaší večeří spokojeni a budeme se snažit zlepšit kvalitu našich služeb skrze Vaši recenzi a zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,
Management restaurace

Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si pouze kávu se zákuskem, káva nebyla vůbec dobrá, chutnala jako přepálená standart směs. Ze zákusků měli pouze štrůdl a čokoládový dort, ani jedno nestálo za nic, mdlá chuť. Ani prostředí není hezké, na to, že jsme byli v centru Krumlova, byli vše takové ošumtělé. Rozhodně nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Dita N.

děkujeme Vám za návštěvu i za zpětnou vazbu.

Váš komentář pro nás je velice důležitý a omlouváme se za kvalitu kávy a zákusků. Všechno bude napraveno.

Doufáme, že nám dáte druhou šanci a navštívíte nás znovu.

S přátelským pozdravem,
Management restaurace

Recenzováno: 30. dubna 2017

špatné, špatné, je to taková ta turistická restaurace, zřejmně se tu brazí heslo, turisto najez se a vypadni, jídlo průměrné, chování obsluhy starašné, omlouváme se obsluze, že jsme se tu najedli

1  Poděkujte uživateli pavel717.
Recenzováno: 28. července 2016

Po 20ti minutách nezájmu jsme zavolali číšníka a ten nám sdělil že nám tedy objedná ale asi to bude déle trvat :D . A v zápětí si za tři malá piva řekl o 195,-Kč ! Když jsme se ohradili tak to tedy přepočítal na 130,- . Možná jsme se měli ozvat ještě jednou, třeba bysme dostali normální cenu.

1  Poděkujte uživateli Antonín K.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Hotel Old Inn - Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2016

Vážený pane,
Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytl.Situace, která se Vám stala je neakceptovatelná. Rádi bychom Vás poprosili, zda by jste nám mohl poskytnout údaje následujícího charakteru : termín Vaší návštěvy, popis číšníka a také informaci o tom, zda Vám byl vystaven účet.Toto prosím zašlete na : mod@hotelruze.cz
Věřte, že pokud od Vás potřebné informace získáme, personál bude náležitě sankcionován.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Solfronková Markéta
Manager on Duty

Recenzováno: 28. července 2016

Vše v naprostém pořádku. Dali jsme si výborný oběd. Polévka, hlavní jídlo i dezert v naprostém pořádku. Určitě doporučujeme. Co bych chtěla vyzdvihnout je naprosto luxusní obsluha. Pan číšník byl velice příjemný a jeho služby nadstandardní. Přinesl nám dokonce ukázat i fotku jídla. S tak milým přístupem jsme se snad ještě nikde nesetkali, zasloužil by zvláštní pochvalu :-)

Poděkujte uživateli dsimca.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Old Inn - Restaurace, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel Old Inn - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!