“Bezmezna chamtivost”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled, Romantický
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velka Plzen za 90 a mala za 80. To je skutecne nenasytnost i na Krumlov. Pivo navic teple. Vyhnete se obloukem.

Poděkujte uživateli Michal R.

Recenzováno: 20. srpna 2018

Jídlo velmi chutné, výběr z jídelního lístku dostačující. Pěkný výhled z venkovní terasy na náměstí Svornosti. Obsluha příjemná.

Poděkujte uživateli Slávka F.
Recenzováno: 25. listopadu 2017

Naprosto neodpovídá kategorii 4 *, možná ani 3*. Prostředí sice pěkné, ale obsluha serívíka v gumových botách a starší paní v elastákách a zástěře utírající stoly stále stejnou hadrou

Poděkujte uživateli ladkakreslova.
Jan Hotels P, Manager v zařízení Hotel Old Inn - Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017

děkujeme Vám za navštívení naše restaurace a za sdílení Vašeho názoru s TripAdvisor komunitou.

Je nám velice líto, že jste nebyli s Vaší večeří spokojeni a budeme se snažit zlepšit kvalitu našich služeb skrze Vaši recenzi a zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,
Management restaurace

Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si pouze kávu se zákuskem, káva nebyla vůbec dobrá, chutnala jako přepálená standart směs. Ze zákusků měli pouze štrůdl a čokoládový dort, ani jedno nestálo za nic, mdlá chuť. Ani prostředí není hezké, na to, že jsme byli v centru Krumlova, byli vše takové ošumtělé. Rozhodně nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Dita N.

děkujeme Vám za návštěvu i za zpětnou vazbu.

Váš komentář pro nás je velice důležitý a omlouváme se za kvalitu kávy a zákusků. Všechno bude napraveno.

Doufáme, že nám dáte druhou šanci a navštívíte nás znovu.

S přátelským pozdravem,
Management restaurace

Recenzováno: 30. dubna 2017

špatné, špatné, je to taková ta turistická restaurace, zřejmně se tu brazí heslo, turisto najez se a vypadni, jídlo průměrné, chování obsluhy starašné, omlouváme se obsluze, že jsme se tu najedli

1  Poděkujte uživateli pavel717.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Old Inn - Restaurace, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel Old Inn - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!