“Parádní zážitek!”

Krumlov Escape Game
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 7. září 2017

Mohu rozhodně doporučit. Během víkendu jsme hráli obě hry, které nabízí, a obě vynikající. Personál velmi ochotný a se vším rád poradí a vysvětlí. Celkový servis velmi dobrý. Doporučuji všem, kteří do Krumlova plánují cestovat!

1  Poděkujte uživateli MrHonza.

Recenzováno: 3. dubna 2017

Rozhodně vyzkoušet. Pokud jste v Českém Krumlově tak Vám rozhodně doporučuji vyzkoušet tento Escape Room. Obsluha je velice příjemná a zábavu máte zaručenou až budete luštit originalní a zajimavé hádanky.

1  Poděkujte uživateli Robin Č.
Recenzováno: 16. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Pro mě dosud nejzábavnější úniková hra. Vřele doporučuji všem, co mají týmového ducha a baví je luštit.

1  Poděkujte uživateli D0d1n.
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Únikovou hru jsem vyzkoušel poprvé a rozhodně toho nelituji, byl jsem s kamarády maximálně spokojený :)

1  Poděkujte uživateli Dan T.
Recenzováno: 11. listopadu 2016

Nikdy předtím jsem žádnou únikovou cestu neabsolvoval, a tak to byla pro mě nová příjemná zkušenost. Celé je to zasazené do výborného příběhu, který dělá krásné pozadí logickým úlohám a šifrám a vlastně vás i více motivuje k nalezení hlavního klíče. I ta skutečnost, že se tato místnost nachází v historickém centru i krásné budově s perfektním dobovým vybavením, přidává lepší celkový dojem. Já jsem byl nadšený a určitě to mohu doporučit i dalším lidem.

1  Poděkujte uživateli Ondra P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krumlov Escape Game, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Krumlov Escape Game? Sdílejte své zkušenosti!