“Skvělá únikovka”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 27. října 2017

Skvělá zábava ve sklepení středověkého domu. Téma hry dobře zapadá do interiéru. Hra má úžasnou atmosféru. Moc jsme si to užili.

Poděkujte uživateli Simona B.

Recenzováno: 25. října 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá, do detailu vymyšlená únikovka! Ještě další hodinu jsme pak probírali, co kde bylo a co jsme udělali špatně. Precizně, lineárně poskládaná cesta zpátky, logické a propracované rébusy... super!

Poděkujte uživateli Ondra B.
Recenzováno: 1. října 2017

Chcete být zahlceni dojmy na celý den i večer? Navštivte Alchymistu. Nabídne Vám vše, po čem touží každá dobrodružná duše. Doporučuji v partě kamarádů, se kterými je následné sdílení ještě intenzivnější!

Poděkujte uživateli klarrineta.
Recenzováno: 27. září 2017

Příležitost zažít v Krumlově nevšední zážitek! Nenápadné prostory v centru města, které stojí za to navštívit.

Poděkujte uživateli Veronika P.
Recenzováno: 27. září 2017

Skvělá zábava pro celou rodinu nebo partu kamarádů. Zapojíte mozek a zároveň se pobavíte. Hodina mi utekla jako dvacet minut. Určitě doporučím kolegům v práci a ráda je zároveň provedu kouzelným centrem Krumlova, které je od únikovky co by kamenem dohodil. 100% a úsměv k tomu, rozhodně doporučuji :)

1  Poděkujte uživateli Martina M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Alchymista Escape game, si také prohlíželi

České Budějovice, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Alchymista Escape game? Sdílejte své zkušenosti!