“Nádherný výhled ”

Hotel Dvorak Restaurante
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučuji každému, kdo přijel do Krumlova relaxovat... A má hlad... Příjemná zahrádka přímo vedle řeky s výhledem na hrad... Pití, jídlo úplně v pořádku... Jediná výtka, toaleta trochu dál v hotelu....

1  Poděkujte uživateli andreao926.

Recenzováno: 9. srpna 2020

Skvělé jídlo s nádherným vyhledem, neuvěřitelně milá a vstřícná obsluha. Vřele doporučuji, bylo nás 15 a i tak to zvládli na jednicku.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli barboras210.
Recenzováno: 1. srpna 2020

Jediné, co bylo krásné, bal výhled na řeku a zámek.Jinak jídlo a pití bylo předražené,když jsem byl číšníkem polit pivem, tak jediná omluva byla,že mi podal ubrousky na utření,žádná kompenzace za polité kalhoty,žádný 4-hvězdičkový hotel, ale spíše 4. cenová skupina.Poslední, co mne usadili úplně bylo to, když jsem platil kartou, tak si klidně účtoval o 100,-Kč více.Pravda, moje chyba,nekontroval jsem to na místě, ale až doma. S tím jsem ale ve 4-hvězdičkovém hotelu nepočítal
nespokojený návštěvník Tony

Poděkujte uživateli zensen111.
Recenzováno: 24. července 2020

Obsluha velice pomalá. čekáte dvě hodiny než vám přinesou vůbec lístek, obsluha není zrovna příjemná. O cenách jídla ani nemluvím. Pivo za 70 kč. Jediné pozitivum je výhled na řeku

Poděkujte uživateli marie_R7733PZ.
Recenzováno: 21. července 2020

Výborné umístění restaurace, krásný výhled na hrad - možnost posedět přímo u řeky pod slunečníky. Obsluha restaurace naprosto v pořádku. Polévka gulášová (spíše hustý guláš) za 90,-Kč...pstruh s grilovanou zeleninou celkem chutný, ale zelenina velmi "mastná". Ceny jsou (v této době bez cizinců) více než "pražské" !!Jedny z nejdražších v ČK!

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 1CZ11.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Dvorak Restaurante, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel Dvorak Restaurante? Sdílejte své zkušenosti!