“V samém centru Krumlova”
Recenze Laibon

Laibon
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 18. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Ceny uvedené na internetu neodpovídají skutečnosti, jídlo kolem dvou set korun je svou kvalitou a provedením spíše podprůměrné, nicméně není důvod si stěžovat, vzhledem ke své pozici v rámci města se jedná o cenově dostupnou restauraci, která nabídne chutné jídlo nejen vegetariánům. Pití je samozřejmě osmkrát dražší než v o 100 metrů vzdáleném coopu

Poděkujte uživateli tomkorec.

Recenzováno: 30. července 2017 prostřednictvím mobilu

Rozhodně nejsem vegetarián, ale zajímavý zážitek. Většinu jídel bych klasifikoval jako dobrou přílohu k masu, ale jinak spokojenost. Čočková polévka byla vynikající. Dhál trochu jiný než jsem čekal, ale on je vždy trochu jiný ;).
Výhled skvělý a obsluha příjemná. Sice trochu alternativně zmatená, ale i to zmatení bylo příjemné.

Poděkujte uživateli Petr395.
Recenzováno: 23. července 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná vegetariánská restaurace na úžasném místě se zahrádkou u řeky. Nevýhodou je neakceptování platby kartou.

Poděkujte uživateli mireksliz.
Recenzováno: 29. června 2017

Restaurace je na krásném místě, posezení v zahrádce u řeky pod růžovým keřem je k letní večeři jako stvořené. Ale na jídlo jsme čekali poměrně dlouho, obsluha byla pomalá, nepřišli se za celou dobu zeptat, jak nám chutná a jestli nechceme něco dalšího. Když jsme dojedli, špinavé talíře nám nechali ležet na stole a trvalo velmi dlouho, než jsme se dovolali účtu. Jídlo samotné bylo chuťově průměrné a porce byly poměrně malé. Poslední kapkou byly záchody, které moc opravdu nevoněly ani neměly zrcadlo. Za tyto ceny bych opravdu čekala něco víc.

Poděkujte uživateli PavlaKov.
Recenzováno: 28. června 2017 prostřednictvím mobilu

Laibon je jediná restaurace s vegetariánskou nabídkou v Krumlově a to mě lákalo. Recenze byly různé ale řekla jsem si, že ji vyzkouším a uvidím. Každopádně výhled byl to nejlepší, co se mi dostalo. Venkovní posezení pod stříškou s růžovým keřem bylo krásné ale bylo obsazené. Tak jsem si sedla k dřevěnému stolu na břehu Vltavy. Bohužel nebyl moc čistý, tak jsem na něj radši moc nekoukala. Objednala jsem si špenátovou quesadillu s quacamole, domácí zázvorovou limonádu a deci bílého vína. Jediné čemu se nedalo nic vytknout byla limonáda. Víno bylo teplé a ani ne moc dobré. Quesadilla špenát neviděla a quacamole ( v Čechách jsem nic nečekala) byly bez chuti. Jako příloha byl zeleninový salátek a pak něco jako jogurt smíchaný s nějakým kořením..řekla bych s mletou paprikou. Quesadillu jsem si vybrala s nadějí, že se na ní nedá nic zkazit ale.. nakonec jsem milého číšníka poprosila o citron a quacamole i salát vylepšila. Možná by místo salátku mohla být příště pikantní salsa nebo jalapeňos.
Třeba jsem se netrefila s jídlem ale podruhé to zkoušet nebudu.
Škoda..

Poděkujte uživateli Steepunka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Laibon, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Laibon? Sdílejte své zkušenosti!